Podłoga do 130zł/m2

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 lutego 2012, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy mi na ładnej i trwałej podłodze, salon ma 28 m2 i z wyliczeń moich funduszy, właśnie 130zł za m to maksymalna kwota jaką mogę zapłacić. Czy lepiej zainwestować w jedne z tańszych desek drewnianych czy dobre już porządne panele? a może jeszcze coś innego, będę wdzięczna za konkretne propozycje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2012, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, ze za takie pieniądze nie kupisz dobrego drewna, więc chyba lepiej zainwestować w porządne panele. To już będą takie naprawdę z górnej półki, więc i jakościowo najlepsze.
Ja mam panele, średniej jakości i tez sie sprawdzają, chociaz marzy mi się drewno, ale musze poczekać, aż dzieci podrosną, bo teraz strasznie niszczą ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2012, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że deski bambusowe spokojnie kupisz :) To tez są fajne podłogi, i trwałe

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2012, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepiej zainwestuj w coś porządnego, bo w przyszłości wszytko się zwróci. Lepsza podłoga posłuży dłużej i nie będziesz musiała znowu za dwa lata wszytkiego wymieniać i znowu pieniądzy wydawać. My tak z mężem wtopiliśmy za pierwszym razem jak remontowaliśmy dom i właśnie niestety po niecałych 2 latach podłoga się okropnie zniszczyła i konieczna była wymiana.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2012, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

justyna85 ma rację, bamusowe deski są naprawdę wytrzymałe, tylko nie wiem w jakiej cenie są, ja mam u siebie dobre panele i jestem z nich bardzo zadowolony, nie skrzypią, nie rysują się, tylko jak coś ciężkiego na nie spadnie z ostrymi krawędziami to nawet to widać ;/ wydaje mi się że na babmusie nie byłoby takiego śladu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2012, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

jako osoba z branzy budowlanej, doradze Ci szczerze i powiem, ze powinnam rozejrzec sie za podlogami drewnianymi. zaplacisz te 30 zl wiecej na metrze, ale zaoszczedzisz w przyszlosci. Tak samo radzilem mojemu szwagrowi pare lat temu, ale on nie- polecial po najtanszje linii oporu i kupil panele podlogowe za 80 zł, a teraz czeka go remont, bo panele sa wyszczerbione, jak cos upadlo, to zostawialo na nich wgniecenia itd. Dlatego wydaj teraz wiecej kasy na podlogi drewniane, a zmiana podlog w najblizszym czzasie nie bedzie miala miejsca.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2012, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam podłogę drewnianą już od 6 lat ta samą i nic się z nią nie dzieje, odpowiednio pielęgnujemy wraz z żonką i jest dobrze :) Pięknie wygląda, niesamowicie praktyczna, także polecam i tak jak już powiedział przedmówca warto poczekać może dłużej odłożyć jeszcze trochę kaski dołożyć i kupić drewnianą

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2012, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

na przyklad tutaj masz 162 zl/m2. jezeli mialbym polecic jakas konkretna deske, to na przyklad taka
http://multiprodukt.pl/pl/p/Dabex-Parat-Dos-Merbau-natur-lak ier-polmat/454

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2012, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Neonowy, a macie dzieci;)? Jak dbacie o podłogę, czym czyścicie, pastujecie? Nie rysuje sie, i jak z wilgocią, nie chłonie?
To prawda, że jak drewno, to już jakies lepsze, moja siostra chciala troche zaoszczędzić na podłodze i teraz żałuje, bo strasznie jej sie zniszczyła przez 4 lata mieszkania.
Użytkownik zlotaraczka59 napisał: na przyklad tutaj masz 162 zl/m2. jezeli mialbym polecic
jakas konkretna deske, to na przyklad taka

http://multiprodukt.pl/pl/p/Dabex-Parat-Dos-Merbau-natur-lak
ier-polmat/454

Bardzo ładnie to drewno wygląda, ale 162 zł to chyba taka średnia półka. Ile kosztuja takie naprawde dobre deski?

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2012, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

o w sumie to nawet nie wiedziałam, że robią bambusowe podłogi, nawet ładnie wyglądają.
Więcej jak te 130 zł nie mogę dać, te co pokazujecie za 162 zł bardzo ładne, no ale za drogie dla mnie niestety.
ale w tym sklepie znalazłam takie:
http://multiprodukt.pl/pl/p/Globalwood-Bambus -Prasowany-Natur-lakier-polmat14x96x915-mm-/141 myślicie, że warto takie kupić?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 24 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 142

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >