Podłogi

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

30 września 2014, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem tego zdania, że podłoga drewniana jest w perspektywie długoletniej inwestycją zwrotną bo jednak wytrzymuje więcej i dłużej niż panel. Dobrze zaimpregnowane drewno może sporo przetrwać a dwa że zawsze można cyklinować i znów jest jak nowa. Zresztą dobry przykład to dom rodziców gdzie w domu leżą drewniane pakiety już 30 lat, w zeszłym roku je tylko odświeżyli i dalej wygląda jak nowy. Więc chyba się jednak opłaca "dołożyć"

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2014, 21:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Należałoby napisać Amen :) Oby tak było, że deska będzie u każdego, kto będzie tego chciał :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2014, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Oby było tak,że na deskę Baltica będzie stać każdego kto ją będzie chciał :) Produkt na pewno nie jest dostępny dla wszystkich ale jak ktoś może oczywiście najlepiej jak dołoży,dba o nią i cieszy się deską przez wiele,wiele lat..

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2014, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A co uważacie o posadzkach z kamienia? Planuje zamowić taką w http://www.kamieniarstwo-wilczynscy.pl/ bo juz mi robili kominek i wiem,ze to sprawdzona firma. Ale zastanawiam sie czy opłaca sie kłaśc kamień na podłogę? Ktoś podpowie?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2014, 19:31

Zgadzam sie: good 0 bad

posadzki z kamienia sa wspaniala sprawa, zwlaszcza nad kotlownia :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2014, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam parkiet – akacja parzona. Kupowałem w Solid-Parkiet. Kolor dla mnie w sam raz, z układaniem nie było problemów. Trzeba pielęgnować codziennie, ale to przy parkiecie w zasadzie rzecz normalna.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2014, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

jak wspominałam wcześniej, baltic ma bardzo dobrej jakości drewno. Kolor to juz wedle uznania. Ja mogę śmiało każdemu polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2014, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Robił ktoś sam podłogę drewnianą? Wiem, że na deski będę musiał pociąć drewno przy pomocy http://tartakprzewozny.eu/, ale co dalej? Heblowanie wystarczy czy coś będe musiał jeszcze zrobic?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2014, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Może jakiegoś poradnika poszukaj?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2015, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój znajomy korzystał z pomocy dekoratora przy wyborze. Odwiedziłem go ostatnio i zakupił sobie podłogę postarzaną - http://www.sapo-podlogi.pl/podlogafalowana.ht ml - przyznam się szczerze, że w połączeniu z meblami i kolorystyką ścian wszystko do siebie idealnie pasuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 339

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >