Podłogi drewniane - parkiet, deski...

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

5 lipca 2017, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem bardzo ładne podłogi można zamówić z tego sklepu http://drewkor.pl/index.html.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2017, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewniana podłoga to spory koszt. Jednak inwestycja na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2017, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Piszecie o cyklinowaniu jak o czymś strasznym, a prawda jest taka, że jest to normalna rzecz, jak firma dobrze to zrobi, to parkiet wygląda sto razy lepiej i macie spokój na lata. U nas firma Cyklinek zrobiła świetną robotę, od tego czasu mamy zero problemów z parkietem.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2017, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Parkiet wymaga jednak odpowiedniej ochrony. Na szczęście przy pomocy malhaus jakoś to idzie. Wyłożyli parkiet bardzo profesjonalnie, a do tego doradzili jak się o niego troszczyć. Myślę ,że dzięki temu nie będę mieć większych problemów z podłogami w domu.Ich ofertę znalazłem tutaj http://malhaus.pl/uslugi/podlogi-parkiety/

Ten post był edytowany przez Kuleczka991 dnia: 9 lipca 2017, 12:26
Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2017, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłogi z drewna lub kamienia (np.marmuru ) to marzenie większości właścicieli domów. Nie zawsze jest to możliwe ze względu na bardzo duże koszty tych materiałów.
Zdecydowałam się połączyc płytki drewnopodobne i metalowe z drewniami listwami.Efekt doskonały. Ponadto zaoszczędziłam na transporcie bo płytki kupiłam w sklepie www.alekafelki.pl a oni mieli w tym czasie trasport za darmo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2017, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o podłogę z kamienia dekoracyjnego, powiedzmy marmuru- pełna zgoda iż pięknie się to prezentuje, natomiast zwróćmy uwagę na koszty wykonania, te są bardzo wysokie. Dla tych którzy chcą mieć fajny efekt i solidną podłogę na lata, polecam panele, ich szeroki wybór znajdziecie na eMojePodlogi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2017, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim, którzy się zastanawiają na rodzajem podłogi polecam podłogę drewnianą. Moją podłogę wykonała firma www.profi-parkiet.com.pl Zastanawiałem się nad panelami, ale ostatecznie zdecydowałem się na podłogę drewnianą I nie żałuję wyboru. Firma wykonała ją bardzo starannie, podłoga prezentuje się świetnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2017, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewniana rządzi, najlepsza jest. My mamy olejowane http://kunszt.wroclaw.pl to się u nas sprawdza jak złoto. Polecam z czystym sumieniem.

Ten post był edytowany przez gilgan dnia: 10 września 2017, 23:27
Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2017, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem za drewnem. Nadaje domowi duszy :) Co prawda trzeba o nie dbać, ale odwdzięcza się z nawiązką. Osobiście jestem w trakcie montowania desek z jesionu i już jestem zachwycony: https://nuvolariparquet.pl/gatunki-desek/desk i-jesionowe
Teraz czytam o impregnacji i zachowaniu drewna, muszę przyznać, że to fascynujący temat!

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2017, 00:52

Zgadzam sie: good 0 bad

decydownaie może być dobrej klasy deska trójwarstwowa

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 27 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...
  • Czym wyrównać podłogę? Liczba postów: 21 Grupa: Robimy stro... Wystarczyłaby zapewne wylewka nowa. Najlepiej wylewka anhydrytowa łódzkie bo sama dobrze się wyrównuje i bardzo szybko schnie.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 154

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >