Podłogi drewniane - parkiet, deski...

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17

31 marca 2019, 20:11

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak Wam się podoba drewno egzotyczne na podłogach? Wg mnie prezentuje się pięknie, podobno też jest bardzo trwałe. Ma ktoś u siebie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2019, 22:25

Nie tylko wierzch jest ważny, ale także dobra wylewka pod spód takiej podłogi. U siebie mam zrobioną wylewka anhydrytowa łódzkie którą zrobiliśmy specjalnie od razu z ogrzewaniem podłogowym.

Ten post był edytowany przez karaluch dnia: 12 kwietnia 2019, 13:02
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2019, 14:45

Deski znajdziesz także w ofercie firmy www.tartakjejkowice.pl. W zeszłym roku zamawiałem stamtąd deski na taras. Posiadają dobrej jakości produkty i konkurencyjne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2019, 14:49

ventolin generic

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2019, 15:02

best essay writing services write my essays help with my homework

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2019, 21:44

Pamiętajcie, że o podłogę należy dbać jak najlepiej, z każdej strony. W szczególności, jeśli chodzi o drewno! Ja od tego zadania wykorzystuję specjalnie preparaty, które kupuję od https://www.swiatdeski.pl Świetna sprawa!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2019, 09:38

Wcześniej należy wykonać specjalistyczną wylewkę pod parkiet. A zadanie te wolałem zlecić sprawdzonym fachowcom. Wybór padł na ekipę http://www.estrich-jack.pl/ , która w tej dziedzinie spisała się na medal. Zdecydowanie polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• ZALANY DREWNIANY PARKIET :( Liczba postów: 2062 Grupa: Robimy stro... Są firmy, które zajmują się osuszaniem, bo sam tego nie wyciągniesz...
  • Drewniana podłoga Liczba postów: 3 Grupa: Robimy stro... Heh, znam ten problem :) Może zerknij na poradnik z domowe sposoby na mycie drewnianej podłogi. Fajnie tłumaczą jak dobrze umyć drewno żeby go jednocześnie nie....
  • Parkiet czy panele? Liczba postów: 273 Grupa: Robimy stro... Moim zdaniem obydwa rozwiązania są dobre i godne uwagi, parkiet będzie droższy niż panele, natomiast też w kwestii trwałości posłuży nam dłużej. Drewlux.pl
  • Podłogi Liczba postów: 194 Grupa: Robimy stro... Materiałów do wykończenia podłóg jest niezliczenie wiele. Jeśli chodzi o podłogi wewnątrz pomieszczeń to warto zdecydować się na wykończenie ich drewnem. Piękne...
  • Szalunki stropowe Liczba postów: 30 Grupa: Robimy stro... Niektórych prac podczas budowy domu murowanego nie da się wykonać bez wykorzystania szalunków. Aby postawić ściany czy wykonać strop szalunek jest niezbędny. Je...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19173 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >