Podłogi drewniane - parkiet, deski...

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

22 maja 2011, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

no wiec my tez w koncu sie za to wzielismy, olej tez kupiony we fluggerze. Efekt swietny, wlasciwie wszystko tak jak opisales ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2011, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

no to się bardzo ciesze, także teraz tylko siedzieć na tarasach;D...a co do fluggera, to lece zobaczyc czy maja profil na facebooku to zostane ich fanem hahahahahah

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2013, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy u siebie parkiet coś takiego jak tu. Na początku nie byłam przekonana, bo trzeba cyklinować, znów ekipa w domu, znów bałagan, itp. Mąż mnie jednak przekonał i na całe szczęście, bo panele u siostry już wymieniali 3 razy, a my od lat mamy ten sam parkiet i cały czas prezentuje się znakomicie, a całe cyklinowanie to nic strasznego - naprawdę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2013, 18:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o pielęgnacje drewna świetne środki ma firma osmo-polska. Efekt jest niesamowity. I ceny nie są wysokie. Sprawdz

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2013, 20:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przy pielęgnacji parkietu korzystam z porad ujętych tutaj

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2013, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

jak mowa o parkietach to nie wyobrażam sobie innej firmy niż Nela-One, tutaj znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o podłogach

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2013, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja do pielęgnacji parkietu używam jakiś środek zakupiony pewnie w Biedronce do czyszczenia podłóg z drewna

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2014, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś jest spod Krakowa to może wybrać się do www.solidparkiet.pl/contact-us - ja do swojego mieszkania zamówiłem deskę podłogową z czereśni parzonej, no i montaż. Uważam, że jeżeli na coś wydawać pieniądze, to na fajną podłogę.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2014, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi zależało przede wszystkim na fajnym wzornictwie. Jakoś ani panale podłogowe, ani deska nie spełniały moich oczekiwań. Przyznam, że jestem trochę wybredny. Po burzliwych dyskusjach położyłem podłogę z laminatu www.lakbud.com.pl/pl/podlogi - podłoga leży 2 rok, nic się z nią nie dzieje, dobrze się myje i nie wymaga wiele zachodu.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2014, 20:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ma ktoś położone panele klasy AC 4 ? Do tych się przymierzam
http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/indeks-panele -podlogowe-szafir-ac4-dab-concorde-brazowy-532990.html[u rl]

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 27 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...
  • Czym wyrównać podłogę? Liczba postów: 21 Grupa: Robimy stro... Wystarczyłaby zapewne wylewka nowa. Najlepiej wylewka anhydrytowa łódzkie bo sama dobrze się wyrównuje i bardzo szybko schnie.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 114

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >