Podłogi drewniane - parkiet, deski...

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

22 maja 2011, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

no wiec my tez w koncu sie za to wzielismy, olej tez kupiony we fluggerze. Efekt swietny, wlasciwie wszystko tak jak opisales ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2011, 10:53

no to się bardzo ciesze, także teraz tylko siedzieć na tarasach;D...a co do fluggera, to lece zobaczyc czy maja profil na facebooku to zostane ich fanem hahahahahah

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2013, 18:36

My mamy u siebie parkiet coś takiego jak tu. Na początku nie byłam przekonana, bo trzeba cyklinować, znów ekipa w domu, znów bałagan, itp. Mąż mnie jednak przekonał i na całe szczęście, bo panele u siostry już wymieniali 3 razy, a my od lat mamy ten sam parkiet i cały czas prezentuje się znakomicie, a całe cyklinowanie to nic strasznego - naprawdę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2013, 18:20

Jeśli chodzi o pielęgnacje drewna świetne środki ma firma osmo-polska. Efekt jest niesamowity. I ceny nie są wysokie. Sprawdz

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2013, 20:28

Ja przy pielęgnacji parkietu korzystam z porad ujętych tutaj

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2013, 16:54

jak mowa o parkietach to nie wyobrażam sobie innej firmy niż Nela-One, tutaj znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o podłogach

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2013, 11:19

A ja do pielęgnacji parkietu używam jakiś środek zakupiony pewnie w Biedronce do czyszczenia podłóg z drewna

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2014, 08:51

Jeżeli ktoś jest spod Krakowa to może wybrać się do www.solidparkiet.pl/contact-us - ja do swojego mieszkania zamówiłem deskę podłogową z czereśni parzonej, no i montaż. Uważam, że jeżeli na coś wydawać pieniądze, to na fajną podłogę.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2014, 14:34

Mi zależało przede wszystkim na fajnym wzornictwie. Jakoś ani panale podłogowe, ani deska nie spełniały moich oczekiwań. Przyznam, że jestem trochę wybredny. Po burzliwych dyskusjach położyłem podłogę z laminatu www.lakbud.com.pl/pl/podlogi - podłoga leży 2 rok, nic się z nią nie dzieje, dobrze się myje i nie wymaga wiele zachodu.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2014, 20:14

Ma ktoś położone panele klasy AC 4 ? Do tych się przymierzam
http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/indeks-panele -podlogowe-szafir-ac4-dab-concorde-brazowy-532990.html[u rl]

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Wylewka w domku i mróz... Liczba postów: 666 Grupa: Robimy stro... A czy rodzaj wylewki nie jest też ważną kwestią? Bo np. wylewka anhydrytowa łódzkie może mogłaby się lepiej sprawdzić.
  • ZALANY DREWNIANY PARKIET :( Liczba postów: 1997 Grupa: Robimy stro... Są firmy, które zajmują się osuszaniem, bo sam tego nie wyciągniesz...
  • Szalunki stropowe Liczba postów: 17 Grupa: Robimy stro... Polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.doka.com/pl/index , która oferuję systemy ścienne i stropowe - nowoczesne deskowania Firma dokładniej oferuję....
  • Jak wylać beton by podłoga była równa? Liczba postów: 52 Grupa: Robimy stro... ja ściągałem wylewkę tą automatyczną łatą ściagającą od Tarwis http://tarwis.pl/sklep/laty-sciagajace/a utomatyczna-lata-sciagajaca-mai-floormas ter/ i wszystko r...
  • ogrodzenie jakie wybrać ? Liczba postów: 64 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Jeżeli uszkodzenie przęsła jest poważne, to najlepszym rozwiązaniem będzie jego wymiana. Mniejsze ubytki można spróbować naprawić zaprawą elasty...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 513

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >