Podłogi przemysłowe w domu jednorodzinnym?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

28 września 2017, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: krzysiek333 napisał: Jeśli ta podłoga ma być w domu to może wykorzystać PVC?
To przyjemny materiał, bardzo wytrzymały, można na nim
postawić spokojnie meble, które mają być w tej
spiżarni. Jeśli chodzi o garaż to kiedyś widziałem jak
jedna firma (dal.pl) układała ją właśnie w takim
miejscu. Zapytałem co to za materiał, bo bardzo dobrze
wyglądał.


Ile czasu zajmuje ułożenie takiej posadzki?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2017, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi układali nieco ponad dobę. Bardzo szybko i sprawnie wszystko poszło. Ten materiał tak szybko się właśnie układa, później jest też bardzo wdzięczny, znosi duże obciążenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2017, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedyś na facebooku Decoroom był artykuł o mozaice przemysłowej, we wnętrzach gdzie na przykład mamy zwierzęta i tam to się i użytkowo i aranżacyjnie sprawdza.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2017, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: krzysiek333 napisał: Jeśli ta podłoga ma być w domu to może wykorzystać PVC?
To przyjemny materiał, bardzo wytrzymały, można na nim
postawić spokojnie meble, które mają być w tej
spiżarni. Jeśli chodzi o garaż to kiedyś widziałem jak
jedna firma (dal.pl) układała ją właśnie w takim
miejscu. Zapytałem co to za materiał, bo bardzo dobrze
wyglądał.


To taki materiał jak na siłowniach jest? Bo rzeczywiście przede wszystkim nie odgniata się.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2017, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Coś takiego jak posadzka przemysłowa w domu na pewno jest możliwe. Jeżeli zdecydujecie się na takie rozwiązanie to polecam wam zajrzeć na stronę www.dmvplus.pl Firma ta zajmuje się sprzedażą materiałów do posadzek przemysłowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2017, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja, jest to możliwe, ale czy aby na pewno wskazane? Moim zdaniem kompletnie nie, polecam postawić na przytulną i dobrze wykonaną podłogę wykończoną np: deską dębową. Kilka ciekawych wzorów znajdziecie u nas :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2017, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: kamilosss napisał: Użytkownik Gość: krzysiek333 napisał:
Jeśli ta podłoga ma być w
domu to może wykorzystać PVC?

To przyjemny materiał, bardzo wytrzymały, można na nim

postawić spokojnie meble, które mają być w tej

spiżarni. Jeśli chodzi o garaż to kiedyś widziałem
jak

jedna firma (dal.pl) układała ją właśnie w takim

miejscu. Zapytałem co to za materiał, bo bardzo dobrze

wyglądał.




To taki materiał jak na siłowniach jest? Bo rzeczywiście
przede wszystkim nie odgniata się.


Dokładnie taki. Jest bardzo wytrzymały.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2018, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Idealnym rozwiązaniem jest współpraca z firmą www.chemex.pila.pl. Specjalizują się w wykonywaniu posadzek żywicznych o różnej grubości i poziomie wytrzymałości. Warto dodać, że produkty te charakteryzują się niebywałymi walorami estetycznymi. Nawierzchnie, które wykonują są w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań klientów.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2018, 06:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się to raczeni nie widzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2018, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre posadzki kładzie ta firma: http://planbet.pl/. Prowadzi usługi z zakresu wykonawstwa posadzek przemysłowych oraz powierzchni betonowych. Wykonawstwo rzetelne, a kontakt z firmą bardzo dobry, śmiało polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... A czy zapoznałeś się już może z ofertą New Hever? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć tutaj https://new-hever.pl/ w poszukiwaniu interesujących opcji, poniewa...
  • jakie prezenty zrobić? Liczba postów: 16 Grupa: Porady i op... Czesc wszystkim, zblizaja sie swieta a ja nadal nie wybralam prezentow dla najblizszych, mam w rodzinie duzo dziewczynek, czy mozecie doradzic kosmetyki dla nic...
  • Jakie płatności online do sklepu internetowego? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Ponownie, analizując, skąd biorą się dobre opinie o salonach meblowych, warto zajrzeć na https://www.rp.pl/handel/art18894461-ska d-sie-biora-dobre-opinie-o-salo...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 283 Grupa: Porady i op... Dla osób poszukujących zaawansowanych systemów klimatyzacyjnych, klimatyzatory split i multisplit od Aiwa mogą być interesującym rozwiązaniem. Oferują one nie t...
  • Fototapeta w kuchni Liczba postów: 248 Grupa: Porady i op... Kuchnia jest miejscem, w którym spędza się bardzo dużo czasu. W dzisiejszym świecie, kiedy gotowanie stało się tak bardzo modne, gdy kulinarne programy telewizy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >