Podrapana porecz

« Powrót do grupy: Schody i balustrady

20 czerwca 2017, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Nie dlugo konczy mi sie umowa na mieszkanie I musze naprawic pare rzeczy na wlasna reke. Kot strasznie wydarl mi porecz schodow przy Samym wejsciu nie da sie tego nie zauwazyc. Nie jestem zadnym ekspertem nie mam pojecia tez co to za rodzaj drewna wyglada bardzo solidnie I ma takie jakby male paski po calej dlugosci.(Nie potrafie tego inaczej wytlumaczyc). Nie mam zamiaru nowych schodow wstawic czy calej poreczy. Wydrapane jest w jednym miejscu jak to kot dosyc gleboko. Myslalem nad tym zeby wyciac kawalek drewna i zrobic wstawke na klej czy to dobry pomysl czy doradzicie mi cos innego?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2017, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że najlepiej byłoby to delikatnie zeszlifować, albo wypełnić jakąś specjalną substancją. Na pewno jest coś takiego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2017, 07:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, w zasadzie bez względu na to jaki jest to rodzaj drewna, polecam zeszlifować plus odnowić lakierem typu Vidaron lub Sadolin.

Metal-komplex.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2017, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

A najlepiej to kotem szlifować niech wie ile to pracy trzeba włożyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2018, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

I co z tym biednym kotkiem już nie niszczy .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2018, 19:37

Zgadzam sie: good 0 bad

No to może warto przeczyścić i wyrównać papierem a następnie ją jeszcze raz zabezpieczyć czy zabejcować

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2018, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli planujecie szlifować drewno lub inne materiały to warto wyposażyć się w odpowiednie artykuły ścierne przeznaczone do tych materiałów. Polecam wam zajrzeć na stronę www.toral.pl Firma ta oferuje szeroki wybór produktów do szlifowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2018, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyszlifować i pokryć na nowo jakąś warstwą zabezpieczającą. Myślę, że jest to w stanie zrobić nawet osoba bez większego doświadczenia

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2018, 07:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyszlifuj i nałóż lakier to będzie najlepsza opcja :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Laweta Warszawa 24h Liczba postów: 7 Grupa: Schody i ba... Ja polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogow...
  • Balustrady Liczba postów: 194 Grupa: Schody i ba... O ile mi wiadomo, balustrady systemowe stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. I nie bez powodu - oferują elegancki i nowoczesny wygląd, który je...
  • płytki na schody wewnętrzne Liczba postów: 62 Grupa: Schody i ba... Jeżeli chodzi o schody zewnętrze, moim zdaniem jakieś porowate płytki będą jak najbardziej ok. Wewnątrz domu czy mieszkania jednak chętniej widziałabym np. tego...
  • Schody Modułowe. Co i jak? Liczba postów: 8 Grupa: Schody i ba... Trzymajcie namiary - https://schodyprudlik.com.pl/schody-drew niane/ Stawiajcie wyłącznie na górną półkę jakościową, a na pewno pozytywnie na tym wyjdziecie. Co....
  • panele na schody Liczba postów: 16 Grupa: Schody i ba... panele z kapinosami z litego drewna. Ciekawe jak jest róznica w cenie pomiędzy tym rozwiązaniem a całym trepem z litego drewna. Czy w ogóle opłaca się takie kom...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19153 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >