Poduszka do sypialni

« Powrót do artykułu: Poduszka do sypialni | « Powrót do grupy: Wnętrza

24 kwietnia 2013, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jako doradca sklepu najlepsze-materace.pl polecam regulowaną poduszkę Treenes, sprawdzoną przez wielu klientów.
Poduszka to dodatek do naszego łóżka, która ma duży wpływa na jakość Twojego snu. Zła dobrana poduszka może powodować bóle głowy, karku, barków i ramion.
Poduszka zapewnia Ci prawidłowe podparcie głowy i jednocześnie musi przenosić jej nacisk aż do wagi ok. 7 kg. Dlatego poduszka musi być wykonana z wysokiej jakości materiałów i mieć konstrukcję umożliwiającą wygodne i prawidłowe
pod względem anatomicznym ułożenie głowy.
W naszej ofercie znajdziesz różne poduszki, ale skoncentruje się na najlepszej- Poduszka zdrowotna Treenes
wykonana z delikatnego materiału Nici
Poduszka jest dostępna w dwóch wersjach.
Jedna to cała w kolorze Ecri, a druga dwukolorowa
/z jednej strony ecri, a z drugiej ciemno-brązowa/
W poduszce zastosowaliśmy atrybuty wełny Camel ,
ona poprawi Ci krążenie krwi, delikatnie wymasuje Twój odcinek szyjny,
zapewni Ci relaksacyjny odpoczynek oraz Kaszmiru, która da Ci uczucie ciepła
i miłego otulenia.
Poduszka jest wypełniona regulowanym wkładem Holofil,
który da Ci gwarancję utrzymania Twojego odcinka szyjnego
z odcinkiem piersiowym w linii prostej.
Bardzo łatwo można dopasować poduszkę do swojej budowy kręgosłupa,
jedynie potrzebujesz partnera, który będzie obserwował linię Twojego odcinka szyjnego i piersiowego, będzie tak długo wyciągał nadmiar Holofilu, aż te dwa odcinki będą w linii prostej.
Poduszka jest idealna dla dziecka, gdyż rośnie razem z nim
- regulując poduszkę odkładasz część wypełnienia. Co 2 lub 3 miesiące
sprawdzasz czy poduszka jest optymalna dla dziecka i w razie konieczności dodajesz wypełnienie.
Poduszkę nie trzeba ubierać w dodatkowe poszewki,
bo jak zarówno wkład i poszewkę tej poduszki
możesz wyprać w temperaturze 30*C.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia doradca Mariola
Tel.730 778 878

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 maja 2013, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ortopedyczne poduszki
idealnie dopasowując się do kształtów głowy i szyi
nie powodują żadnych ucisków i napięć mięśni
które są przyczynami bóli karku.
Swoje medyczne właściwości zawdzięczają
certyfikowanym materiałom z których są wykonane
potwierdzonych badaniami.
W poduszkę ortopedyczną głowa idealnie wtapia się.
Powierzchnia ciała z którą poduszka ortopedyczna ma kontakt jest większa
dzięki czemu zmiejsza się siła nacisku.
Wypełnienia poduszek zapamiętują kształt i wywierając ucisk przeciwgrawitacyjny,
poprawiają krążenie krwi.
Poduszki ortopedyczne minimalizują niewłaściwe obciążenie
odcinka szyjnego kręgosłupa i barków podczas snu.
Dzięki temu mięśnie są rozluźnione i odpoczywają.
Poduszki ortopedyczne zapewniają dużą higienę uzytkowania
utrzymują świeżość dłużej niż inne poduszki dostępne na rynku
i nie pochłaniają nieprzyjemnych zapachów.
Ortopedyczne poduszki z naszej oferty
Poduszki regulowane
Poduszki profilowane
Poduszki termoelastyczne
Poduszki lateksowe

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu
www.ortopedyczne-materace.pl
doradca Anna
884 828 768
Powrót do lis

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2020, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Poduszki znajdziecie także w https://room99.pl/ . Według mnie oferta tego sklepu jest naprawdę dobra, więc może także i was zainteresuje.

Ten post był edytowany przez eder dnia: 3 stycznia 2020, 14:20
Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2020, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio postanowiłem całkowicie odmienić miejsce w którym wypoczywam i stare łóżko zastąpiłem nowoczesnym materacem termoelastycznym https://sweetsen.pl/Termoelastyczne-c17 . Produkt wykonany jest w całosci ze specjalnego rodzaju miękkich pianek, które posiadają zdolność do dopasowania się do ciała w trakcie snu. Szczerze polecam każdemu takie rozwiązanie. Do tego wygodna poduszka i mamy idealne miejsce do spania :).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 maja 2020, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja porządne poduszki do sypialni oraz salonu znalazłem w ofercie sklepu internetowego https://homello.pl/pl/ i wam też polecam zapoznać się z ich ofertą. Firma ta ma bardzo szeroki wybór poduszek i innych tekstyliów w całkiem niezłych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2022, 07:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja poduszki kupuję od https://agmar-tekstylia.pl/14-poduszki. Mają tam szeroki wybór poduszek w różnych kolorach i wzorach. Sam tam kupuję od lat więc mogę polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szafka RTV imitująca kominek Liczba postów: 12 Grupa: Wnętrza A jeśli rozglądasz się za ciekawymi wariantami szafek RTV w modnym wydaniu to możecie też zajrzeć na https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie -1531.html gdzie zn...
  • Kołki rozporowe - czyli jak bezpiecznie wieszać? Liczba postów: 19 Grupa: Wnętrza Warto mieć w tym celu odpowiednie narzędzia oraz rzecz jasna same kołki także powinny być wysokiej jakości wykonania, od tego zacznijmy.
  • Jak urządzić pokój małego kibica Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza U mnie dzieciaki również mają w bardzo podobnym stylu swoje pokoje urządzone i ja jestem zdania, że ogólnie strefy kibiców są czymś bardzo fajnym. Muszę dodać,....
  • Jak wybrać parapet zewnętrzny? Liczba postów: 24 Grupa: Wnętrza Jedno jest pewne popularność parapetów marmurowych wynika w dużym stopniu z renomy, którą cieszą się elementy z naturalnego kamienia — dodajmy, że w dużej mierz...
  • Baterie umywalkowe ścienne - tradycyjne i bezdotyk... Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Jeśli szukasz stylowych propozycji w zakresie baterii umywalkowych podtynkowych to warto zapoznać się z ofertą marki Oltens i tutaj https://oltens.com/pl/bateri...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >