Podwieszana toaleta

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

25 października 2010, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o podwieszanych toaletach? Czy ich użytkowanie jest bezpieczne? Czy aby na pewno nie spadną? Boję się że nie wytrzymają zbytniego obciążenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2010, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście zostaje przy tradycyjnych toaletach. Za takimi wynalazkami nie jestem ale są tacy którzy są zadowoleni. Niestety producenci nie piszą jakiciężar utrzymują taki podwieszane toalety

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2010, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam taką u siebie od roku, na razie wisi i nie wygląda jakby zamierzała spaść, tfu tfu ;) jestem zadowolona, bo po pierwsze ładnie wygląda, po drugie dzieki temu mam dodatkową półkę na świece zapachowe, po trzecie łatwo wygarnąć kurz spod niej, no i na niej nie bardzo ma jak ten kurz osiadać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2010, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jeżeli taka toaleta jest dobrze zamontowana to nie powinno być z nią żadnego problemu. A co do ciężaru to faktycznie nigdzie nie ma informacji na ten temat więc wydaje mi się że do takich 130 kg powinna unieść :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2010, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie jest to bardzo wygodne rozwiązanie nie tylko ze względu na utrzymanie czystości ale i również z powodu dostosowania wysokości toalety. Jeśli chodzi o obciążenie to nie trzeba się tak bać na pewno wytrzyma.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2010, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Te toalety bardzo sa ładne, ale jeśli sie coś zepsuje to trzeba zrywać kafelki, czy jest na to inny sposób?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2019, 08:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie wyglądają nawet fajnie i przynajmniej łatwiej łazienkę sprzątać przy tych toaletach, ale zawsze się obawiałam tego, że jak się zepsuje baczek, to trzeba będzie całą ścianę kuć.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 477 Grupa: Najnowsze t... Rzeczywiście ten sklep ma bardzo szeroką ofertę. Myślę, że warto sprawdzić, jeśli ktoś szuka firan.
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 315

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >