Pojemna szafa potrzebna od zaraz

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

22 listopada 2016, 15:36

Zgadzam sie: good 2 bad

Mam zaprojektowaną sypialnię, w koncepcji jest wybranie mebli w klasycznym kolorze matt, jednak nie potrafię zdecydować się na formę. Z lustrem czy bez?
W dodatku musi być bardzo, bardzo pojemna, a nie dwie półki na krzyż. Oglądałam kilka firm na żywo i w internecie. Najbardziej przypadła mi do gustu taka biała szafa.
Podoba mi się, że ma wbudowane lustro, a to dla mnie bardzo ważne. :) I na pewno nie uderzę nikogo drzwiami, bo są przesuwne :D
Jestem zdecydowana na 99% :) Jeszcze tylko chłopak musi zatwierdzić mój wybór i zamawiamy :)

Ten post był edytowany przez Co_ffee dnia: 23 listopada 2016, 12:45
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2017, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Szafa z lustrem to must have każdej sypialni, przynajmniej dla kobiet ;D I kolejny warunek - musi być jak najbardziej pojemna, żeby zmieścić wszystkie ciuszki, buty, torebki... Dlatego myślę, że taka szafa http://homlando.com/szafa-wiki-250,84.html powinna sprawdzić się idealnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2017, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi podobają się takie szafy z lustrem i absolutnie mi to lustro nie będzie przeszkadzać w sypialni. Własnie taką i to z lustrem zamówiliśmy w Meble Hot i to na dodatek białą, taką jak chcieliśmy. Założę się, że to lustro jeszcze nam optycznie powiększy i tak małą sypialnię.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2017, 23:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez mamy szafe z lustrem :) wybralismy Juliette z salonu Agata i u nas sprawdza sie swietnie. Bardzo dobrze wykonana, fajna pojemna szafa.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2017, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja garderobę dla żony robiłem sam i nie wynajmowałem do tego żadnej firmy. Mamy dość dużą sypialnie a raczej wąską a długo. Zrobiłem wstępny projekt i skróciłem pokój o 2,5 metry. Z tych dwóch metrów zrobiłem żonie małą garderobę z karton gipsu a elementy zamówiłem szybko w firmie www.metalbernat.com.pl. Bardzo ładnie to wyszło a moja żona jest nareszcie szczęśliwa,że ma swoją garderobę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2018, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

My tez szukamy szafy. Wczoraj byliśmy w Cierpicach w salonie meblowym, ależ on jest duży. Oglądaliśmy te ich szafy. Mają jedną, która jest identyczna jak nasze meble w sypialni, a i rozmiarem nam by pasowała. Zaraz wieczorem żałowaliśmy oboje, że jej od razu nie kupiliśmy. Patrzyłam już na stronie internetowego sklepu jest tak samo i zapewne dziś złożymy zamówienie, po co jechać jeszcze raz. Możesz zerknąć, podaję namiar meblewkoszyku.pl ewentualnie Cierpice ul. Długa tylko to okolice Torunia.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2018, 23:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam fajną szafę wnękową z komandora i bardzo mi sie ona podoba i jest dość pakowna.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2018, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A nam już udało sie znaleźć na mebledoktor24.pl odpowiednią szafę. Jutro powinni nam już ja dostarczyć. Szukaliśmy takiej z litego drewna, żeby pasowała nam do reszty mebli. Aj śliczna i już nie mogę się doczekać jej, a u nich jest jeszcze na tyle dobrze z tymi meblami, że przywożą je juz złożone, więc nie trzeba się martwić, że coś nie będzie pasować.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja Liczba postów: 110 Grupa: Wykańczamy... Jako ktoś, kto doświadczył walki o znalezienie odpowiedniej temperatury dla mojego domu w okresach przejściowych, uważam, że klimatyzacja która może zarówno chł...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 104 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6388 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Wyposażenie zakładu Liczba postów: 341 Grupa: Wykańczamy... Szczególnie polecam zaglądać do tego działu - https://www.amart.pl/category/wyposazeni e-domu. Można trafić całkiem sensowne okazje, ale sami oceńcie, czy to dla...
  • Oczyszczacze powietrza xiaomi Liczba postów: 5 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie dyson oczyszczacz powietrza opinie. Czy wiecie, który model warto wybrać? Zależy mi na wysokiej wydajności urządzenia z filtrem węglowym i oczyw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 325

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >