Pokój dla dziecka

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

4 sierpnia 2011, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Urzekły mnie :) Uważam, że taki pomysł jest jak najbardziej ok :) Nadają śliczny ton pokoikowi, a w jakich barwach jest pokój, a jakie chciałabyś literki?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2011, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Też myślę, że to fajny dodatek do pokoiku maleństwa :) Będzie wiadomo że to pokój dzidziusia :) Mi podobają się pastelowe kolory takich literek .. są delikatne, ale nie mdłe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2011, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak zdecydowanie, pastelowe odcienie nie rażą oczu nie ma się takiego buuum tak to różowy pokój dziewczynki ... tylko taki delikatny kolor :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2011, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Suepr te literki, mi tez sie podobają, te pomysł jest czesto stosowany w amerykańskich projektach pokoi dziecięcych.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2011, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie nie raz widzi się gdzieś z rożnych materiałów teksty na ścianach nie tylko imion a np. księżniczka itp.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2011, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja, racja, super że coraz częściej podkradamy pomysły innym krajom :) Przecież to bardzo fajne rozwiązania, a niby czemu pokój naszych dzieci nie może być równie kolorowy co ten za oceanem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2011, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale to bardzo łatwo samemu zrobić :D wystarczy fajną czcionkę znaleść wydrukować sb litery wyciać materiał pod czcionkę wypchać watą zszyć albo dać do krawcowej zapłacić z 10 zł i jest :)))

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2011, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

No z własnej autopsji wiem że takie literki z biegiem czasu bardzo interesują dzieciątka, u nas jak wisiały tak wisiały, a jak nasza córa się zainteresowała tata musiał jej dać literkę i juz po literkach jest :D no ale co tam ważne że dzieci maja frajde po czymś takim

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2011, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj no to normalne maluchy lubią być ciekawe świata :) Ale można przecież takie naklejki literki przykleić chociaż wiem że lepiej wyglądają takie właśnie materiałowe, ja lubię jak u mojego dziecka w pokoju jest dożo wiszących kolorowych ramek ze zdjęciami, to mi się kojarzy z prawdziwym domowym zaciszem a póki dziecko nie wyraża sprzeciwów to trzeba korzystać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2012, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

mozna też pobawić sie aranzacją szaf i półek

http://www.stylownik.pl/a-4738-krolestwo-malucha-aranzacje-p okojow-dzieciecych.html

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >