Pokój ze szkła

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 sierpnia 2011, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Wymyśliłam sobie, żeby w domu a centralnie w salonie (55m2) zrobić pokój, taką bibliotekę, relaks i te sprawy....ale.... nie taki zwykły. Otóż ściany miały by być ze szkła, coś takiego jak w biurowcach i do tego fajne rolety jak bym się chciała odłączyć. Czy to dobry pomysł? Czy to w ogóle jest do zrealizowania?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2011, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

No interesujący pomysł, ale ja niestety nie podpowiem, bonie znam się na tych wszystkich przepisach, legalizacjach itp. A widziałaś gdzieś zdjęcie takiego czegoś? Bo jeżeli tak to podrzuć fotę:) No chyba że to Twój indywidualny projekt

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2011, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie Ci się rozchodzi o coś w podobnie do tego zdjęcia:


Osobiście czuł bym się jak w akwarium :D zero prywatności

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2011, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki pokój to fajny pomysł tylko jego realizację trzeba przeprowadzić "z głową". Jeżeli salon jest 'w kwadracie' dobrze jest szklany pokój umieścić w jego rogu, natomiast jeśli jest to prostokąt na jego 'końcu'. Jeśli chce Pani utrzymać w nim atmosferę prywatności dobrym pomysłem będzie ustawienie na szklanych ścianach regałów z książkami, ale książki muszą być poukładane na półkach w niebanalny, fantazyjny sposób. Kolejnym sposobem na zachowanie prywatności jest naklejenie na szkło fototapety z imitacją takich regałów. Jest dużo sposobów na fajną aranżację takiego wnętrza jednak trudno mi w kilku zdaniach o tym opowiedzieć. Najlepiej w takiej sytuacji skorzystać z usług projektanta wnętrz.

Ten post był edytowany przez newdesign dnia: 1 września 2011, 12:42
Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2011, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Wow... ten pomysł który podsunęła Pani z New Design jest przecudowny! Aż szkoda że nie mam tak dużego mieszkania żeby coś takiego zrobić... no ale życzę powodzenia Tobie Guarana :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2011, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Projekty wnętrz, gdzie ściany zostały zastąpione ścianką ze szkła, są na prawdę przepiękne, ale nurtuje mnie pytanie, czy jeśli ktoś posiada dzieci, to czy takie rozwiązanie jest odpowiednie???

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2011, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

No a wyobrażacie sobie takie pomieszczenie plus dziecko? Bo ja osobiście nie, no chyba że ktoś nie planuje, nie ma lub ma dorosłe to jak najbardziej pomysł ok?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2011, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o mnie to pomysł jak najbardziej ok , no ale oczywiście dla młodego małżeństwa :D :D

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2011, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie rozchodzi mi się o pokój sypialniany heheh, chciałam po prostu taki kącik dla siebie dla relaksu i wyciszenia, a takie szklane pomieszczenie działa na wyobraźnie i w sumie pomyślałam żeby postawić sobie tak fotel bujany regał z książkami i duuuużo roślin niczym taki mały ogród botaniczny

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2011, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

ogrod botaniczny w domu :D ???

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 92 Grupa: Ekspert ara... Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach t...
  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 293 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Czy ręczniki w hotelu powinny być jednocześnie ozd... Liczba postów: 27 Grupa: Ekspert ara... Planujesz zakup łóżka do mojej sypialni, moje stare łóżko ma już chyba z 30 lat, czas by je wymienić. W sklepie MyBed https://mybed.pl/pl/c/Lozka/18 widziałam r...
  • Aranżacja wnętrza Liczba postów: 77 Grupa: Ekspert ara... https://www.ndesignstudio.pl/o-nas/
  • Dobry stolarz Szczecin Liczba postów: 8 Grupa: Ekspert ara... These are the types of games that can be found at run 3 To the fullest extent possible, do it. Before engaging in activities of that nature, individuals must b...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >