Pokrycie dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  29 30 31 32 33  ▸  ▸▸

20 września 2015, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

hm, właśnie wydawało mi się, że gont ma mniejszą żywotność od dachówek np. ceramicznych. Przynajmniej takie rzecz. Wystarczy poczytać trochę o dachówkach, polecam stronę braasa, tam dużo informacji znalazłem odnośnie dachówek.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2015, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

jak trzyma się gont, niestety nie orientuje się tak dobrze, ale w temacie, jakim są dachówki ceramiczne sporo można dowiedzieć się w hurtowniach pokryć dachowych, które cieszą się dobrą opinią i mają kompetentnych konsultantów, jak np http://www.dachlux.pl/oferta/pokrycia_dachowe /dachowki_ceramiczne/creaton/ - u nas sa na dachu własnie dachówki ceramiczne, bez problemu sie trzymają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2015, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Gonty na pewno nie są lepszym pokryciem od dachówek ceramicznych oraz betonowych. A szczególnie przy takich markach jak Braas, gdzie sa one wykonywane w najlepszych i najnowszych technologiach.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2015, 20:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Gont widziałem jedynie na domku narzędziowym u znajomych, ale i tam nie wyglądało to jakoś super, ale było lepsze np. od papy. A odnośnie braasa to się całkowicie zgadzam, jakoś nie widziałem nigdzie na forum opinii negatywnych odnośnie ich produktów.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2015, 19:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Gont to mozna powiedziec, że czesto jest to produkt przejściowy. Bo i tak wcześniej czy później będzie trzeba wymienić go na dachówkę. A sporo pieniędzy można wywalić w błoto. Dlatego nie ma co zwlekać, a od razu stawiać na dobrych producentów dachówek ceramicznych i betonowych jakim na pewno jest wspomniany Braas

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2015, 20:51

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, ale jako produkt przejściowy też będzie swoje kosztował, więc kupowanie go żeby później wymienić go na np. coś z braasa to dla mnie bezsens. Lepiej od razu kupić to co mamy zamierzone, a nie bawić się w półśrodki. No chyba, że aktualnie budżet nie pozwala, to wtedy co innego.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2015, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej od razu jakąś porządne dachówkę wybrać, nie ma co inwestować w jakieś tymczasowe rozwiązania, ja lubię dachówki Creaton, zakupiłem je u http://www.luskar.pl/ w Krakowie

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2015, 23:59

Zgadzam sie: good 0 bad

O, ciekawe, a prowadzą oni może sprzedaż online wraz z wysyłką i jeśli tak, to może kojarzysz ile sobie liczą za wysyłkę?? Tak samo jestem ciekaw czy braas coś takiego ma, bo nie ukrywam to pewnie byłoby bardzo dużym ułatwieniem, ale pewnie pozostaje sieć dystrybutorów i w takim systemie to robią.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2015, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Dachówka będzie na pewno lepsza niż gont. Co do konkretnego rozwiązania, to raczej wybiera się wizualnie, bo produkty są do siebie bardzo podobne technologicznie... Warto też podpytać swojego wykonawcę co poleca, ale nie ma co się tym w 100% sugerować, bo nie wiadomo czy nie mają jakiejś prowizji od konkretnego producenta :D Ja wybrałem dachówkę Orea 9, bo to jedyna płaska dachówka, która mi odpowiadała wizualnie (oglądałem gotowe dachy z różnych dachówek płaskich i inne dachówki po prostu wychodziły krzywo).

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2015, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

A pamiętasz może, które wychodziły krzywo? I jaką kolorystycznie masz u siebie dachówkę?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  29 30 31 32 33  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >