Pokrycie dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  30 31 32 33 34  ▸  ▸▸

2 listopada 2015, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Wg mnie najlepsze dachy są ze spadami pokryte dachówką ceramiczną. Mam taką od www.ambit.gda.pl i jestem zadowolony. Długo zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniego pokrycia dachu i jak najbardziej się sprawdza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2015, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Wg mnie najlepsze dachy są ze spadami pokryte dachówką ceramiczną. Mam taką od www.ambit.gda.pl i jestem zadowolony. Długo zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniego pokrycia dachu i jak najbardziej się sprawdza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2015, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem mimo wszystko najlepsza jest blachodachówka http://www.budmax-metal.com.pl/blachodachowka .html zawsze prosto wychodzi, możemy mieć różne kolory dzięki zastosowaniu powłok, a do tego można dobrać wykończeniówkę ;) u mnie się sprawdziło, a mam dach o wielkości prawie 134 m kw

Ten post był edytowany przez Leszek11 dnia: 3 listopada 2015, 08:27
Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2015, 18:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się z tym stwierdzeniem uu góry w zupełności nie zgadzam. Dachówki betonowe mająwiększą tolerancję nasuwu jednej na drugą, przez co pomagają zniwelować „niedoskonałość” konstrukcji więźby. Bacha nic tu nie da. Ja również na twoim miejscu rozważałbym założenie dachówki betonowej, ale odpowiednio zabezpieczonej i wykonanej tak jak te od Braas W technologii trójwarstwowej CISAR, która dodatkowo ma 2 powłoki akrylowe Lumino zmniejszające w ogromnym stopniu porowatość pokrycia :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2015, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet nie wiedziałem, ze zrywanie pokrycia dachowego robi taki bałagan. Na szczęście bezpośrednio z dachu klepkę chłopaki za pomocą specjalnej rury ładowali do specjalnych big packów, żeby można było ją później wywieźć do utylizacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2015, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawda Porek456. Poza tym chętnie poznałbym szczególne zalety blachodahówki, jezeli chodzi o technike wykonania, bo różnorodnośc kolorów również występuje pośród dachówek. Może i sie sprawdziło, ale zobaczymy jak długo, bo szacunkowy okres ich trwałości to tylko 20-30 lat, a dachówki nawet 100 lat. Nie wspominając o względach akustycznym, przewodnictwa cieplnego oraz że przy uszkodzeniu blachy trzeba wymieniac cały płat. A nie tak jak w dachówce tylko jedną sztukę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2015, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też się zdecydowałam na dachówke cermiancza. Jednak dach, to musi być naprawdę solidnie zrobiony. Jeśli jesteście z okolic Bydgoszczy to pokrycia dachowe można znaleźć w promocyjnych cenach w tej hurtowni http://kom-bud.com.pl/dachowka-ceramiczna a mają produkty od sprawdzonych producentów. Ja sobie kupiłam dachówkę Roben. Maja też spory wybór kolorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2015, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

u ns też jest dachówka ceramiczna, trzyma się ładnie i nie ma problemów wg mnie z montażem takiego pokrycia dachowego. Na stronie hurtownii pokryć dachowych można bez problemu zasięgnąć informacji i znaleźć kontakt do specjalistów - http://www.dachlux.pl/oferta/pokrycia_dachowe /dachowki_ceramiczne/creaton/

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2015, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem za tym, aby kupować u dystrybutorów marek, wtedy ma się jednak tą 100% pewność. Widzę, że firma podana powyżej jest rekomendowana pzez markę Braas wśród dachówek betonowych, więc na pewno warto zajrzeć, bo powinni uznawać równiez promocje organizowane prez Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2015, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

mozna tez w kwestii znanych dachówek czy innych pokryć dachowych odezwać się do http://www.top-dach.com.pl/ - dla nas podobną sprawę załatwili bez problemu/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  30 31 32 33 34  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 151

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >