Pokrycie dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  38 39 40 41 42  ▸  ▸▸

27 grudnia 2017, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy na czym komu zależy oraz gdzie chcemy je wykorzystać. Moim zdaniem jednak najlepszą opcją jest dachówka ceramiczna w przypadku domów pod względem jakości wykonania, zabezpieczeń oraz szerokiej oferty dzięki czemu możemy dobrać idealne rozwiązanie do naszego stylu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2018, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii pokrycia dachu oraz wyboru jak najlepszego materiału, polecam łupek hiszpański, na pewno mieliście już z nim styczność. Ceny oraz szczegółowe parametry znajdziecie na www.CentrumLupka.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2018, 18:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Łupek uznawany jest za jedno z najtrwalszych pokryć jednak swoje kosztuje i dlatego ja jednak zdecydowałem się na tańszą dachówkę betonową Cisar a dokładnie to model Romańska w technologii trójwarstwowej Cisar (dodatkowo pokryty podwójną powłoką Lumino)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2018, 18:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od ponad roku posiadam blachodachówki firmy Blachy Pruszyński i jestem z nich zadowolony. Są ładnie i dokładnie wykonane. Jeśli też byłbyś nimi zainteresowany to sprawdź ofertę www.dachdek.com.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2018, 00:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Najszerszy wybór modeli zarówno dachówek ceramicznych, cementowych oraz blachodachówek znajdziesz w ofercie producenta Braas, który również zadbał o odpowiednie zestawienie akcesoriów dachowych i mozliwość skorzystania z uslug ich doświadczonych certyfikowanych dekarzy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2018, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczególnie, że teraz można jeszcze skorzystać z trwającej promocji na modele dachówek betonowych Cisar oraz Tegalit Protegon. Polecam zajrzeć na stronę producenta Braas, gdzie znajdziecie dokładne informacje na jej temat ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2018, 18:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie warto zwrócić na propozycje od Braas w zakresie dachówek betonowych bo naprawdę mają się czym pochwalić dobra jakość wykonania, szeroki wybór modeli oraz dodatkowe zabezpieczone podwójną powłoką akrylową Lumino.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2018, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór odpowiedniego pokrycia dachowego wpływa na bezpieczeństwo własnego domu, ponieważ to dach stanowi główną ochronę domu podczas ekstremalnych warunków pogodowych. W związku, z czym uważam, że warto zainteresować się stalowymi dachówkami, których ofertę można znaleźć na stronie https://www.gerardroofs.pl/pl/. Producent tych dachówek jest na tyle pewien jakości i wytrzymałości swoich produktów, iż udziela aż 50-letniej gwarancji.

Ten post był edytowany przez Erkan dnia: 19 lipca 2018, 12:47
Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2018, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ma być to piękny i bezpieczny dach to ja osobiście jestem za wyborem propozycji od Braas, czyli pięknej dachówki ceramicznej jak Topas, Teviva, czy Rubin 13V które pod względem jakości wykonania, intensywności kolorów przez lata i zastosowane zabezpieczenia nie mają sobie równych, nie wspominając o dobrych warunkach gwarancyjnych przez okres 30 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2018, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak jestem za klasycznymi rozwiązaniami które sprawdzają się od lat, czyli dachówką ceramiczną. Piękny materiał o dużej trwałości i jednocześnie dużym bezpieczeństwie podczas silnych porywów wiatru w porównaniu np. do blachy, czy gontu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  38 39 40 41 42  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >