Pokrycie dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  21 22 23 24 25  ▸  ▸▸

28 stycznia 2015, 18:13

Zgadzam sie: good 0 bad

a w jakim kolorze upatrzyłaś sobie dorotka82 tą Titanie Creatona? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2015, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Titania oczywiście w kolorze głębokiej czerni, do tego za rok zrobię szary tynk i będzie jak z bajki^^

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2015, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

a ten kryształowy docień titanii widziałas?

http://img2.cokupicstatic.pl/c_350x350_16324777.jpg

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2015, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

jak się nazywa ten odcień Titania Creatona? :) proszę powiedz koniecznie, bo bardzo mnie to interesuej :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2015, 19:23

Zgadzam sie: good 0 bad

w sumie to nie wiem czy to nie ten sam, nie pamiętam dokładnej nazwy koloru, tylko nazwę Creaton Titania, ale ten mój wybór był chyba bardziej głęboki i mniej błyszczący:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2015, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Z kolorów to najładniejsze są antaracytowe dachówki i ja osobiście poszedłbym w kierunku kształtu takiego jak topas.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2015, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o galwanizacje mogę polecic firme http://remor.pl/. Korzystalem z ich ulug klilka miesięcy temu i musze przyznac ze swiadcza usługi na najwyższym poziomie, za rozsadna cene

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2015, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Co oznacza rozsądna cena?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2015, 19:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednak lepiej zakupić dachówkę po promocyjnej cenie, a nie "rozsądnej", teraz trwa zimowe Dachobranie od Braas, więc na pewno jakiś model dla siebie można wybrać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2015, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałeś o dachach z wiór http://www.eko-dachwior.pl/o-wiorze.html ? Są to bardzo ekologiczne i ekonomiczne dachy. Dodatkowo masz pewność wysokiej jakości materiału, gdyż firma sama go wykonuje z drewna. Po ułożeniu wiórów powstaje trzynastowarstwowe pokrycie o grubości sięgającej do 15 cm. Zapewniają komfortowe warunki cieplne. Zimą zatrzymują ciepło a latem izolują przed słońcem. Dachy pokryte wiórem osikowym wytrzymują średnio 50-60 lat. Uważam, że lepiej zainwestować w taki dach niż naprawiać co chwilę inny

Ten post był edytowany przez anastazja4390 dnia: 3 marca 2015, 19:30
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  21 22 23 24 25  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >