Pokrycie dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  28 29 30 31 32  ▸  ▸▸

11 września 2015, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że nie zawsze. Bo nie do końca wiadomo jaki materiał został użyty pod względem jakości oraz cena również zazwyczaj będzie wyższa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2015, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Na jakimś innym forum trafiłem na przypadek, gdzie małżeństwo zostawiło dom dla fachowców i gdzieś wyjechali a po powrocie okazało się, ze nie chciało im się dachówek przycinać, mostki z dedykowanych zmienili na jakieś standardowe i prawie robota od nowa, bo wyszła kicha... Trzeba uważać na ludzi i kierować się dobrymi, sprawdzonymi opiniami i efektami takimi jakie uzyskują fachowcy zlecani przez braasa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2015, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Łooo to juz na gorszych "fachowców' chyba nie mogli trafić. Najlepsza opcja będzie albo wybór znajomego dekarza bądź własnie rekomendowanego przez dobrą markę jak piszesz Braas :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2015, 21:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogli niestety, już nie takie historie się słyszało o różnych sytuacjach. Jest dokładnie tak jak piszesz, przy czym ja bym się chyba kierował ku rekomendowanemu dekarzowi od braasa, wiadomo, że jak długo układa konkretną firmę, to powinien znać się na rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2015, 00:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o pokrycia dachów, to u mnie na szczęście nie było z tym większych problemów. Dachówkę ceramiczną zakupiłem od http://www.zajkowska.com.pl/, a ekipa budowlana całość swojej pracy wykonała w pełni profesjonalnie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2015, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie robił znajomy, natomiast zaufałem marce Braas pod względem dachówki, więc dekarzowi rekomendowanemu przez nich również bym zaufał :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2015, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Do siebie zakupiłem dachówkę od firmy http://www.serwisdach.com.pl/ w atrakcyjnej cenie. Znajomy wcześniej polecił mi ich m.in. ze względu na bardzo rzetelne doradztwo

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2015, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie budową domu zajęła się firma http://www.wiecha.czest.pl/ i oni m.in. zajęli się doborem materiałów budowlanych, w tym też dachówki. Wszystko prezentuje się jak należy i jest trwałe.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2015, 23:42

Zgadzam sie: good 0 bad

eh, tak jak wspomniałem w innym temacie już smoon, nie piszesz jaką konkretnie masz dachówkę, bo ta firma to jedynie pośrednik sprzedający produkty wielu różnych producentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2015, 01:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A może gont? Nie jest to znacznie lepsze i przede wszystkim korzystniejsze rozwiązanie? Tutaj http://dach-gont.com.pl/s4-oferta.html jest ciekawa oferta w tym zakresie. Może jest to trochę droższe, ale przetrwa lata i zawsze taki dach będzie wyglądał idealnie. Co myślicie o takim rozwiązaniu?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  28 29 30 31 32  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach
  • dach betonowy Liczba postów: 421 Grupa: Robimy dach Dzięki, wiele dowiedziałam się z tego wątku.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 252

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >