Pokrycie dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 41 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  28 29 30 31 32  ▸  ▸▸

11 września 2015, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zawsze gotowe jest lepsze. Jeśli chodzi o dekarzy to Braas ma fachowców, którzy pomogą przy montażu dachówek z tej właśnie firmy. Jeśli nie tajemnica to jakie problemy z fachowcami mieli znajomi?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2015, 18:27

Oczywiście, że nie zawsze. Bo nie do końca wiadomo jaki materiał został użyty pod względem jakości oraz cena również zazwyczaj będzie wyższa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2015, 22:59

Dokładnie. Na jakimś innym forum trafiłem na przypadek, gdzie małżeństwo zostawiło dom dla fachowców i gdzieś wyjechali a po powrocie okazało się, ze nie chciało im się dachówek przycinać, mostki z dedykowanych zmienili na jakieś standardowe i prawie robota od nowa, bo wyszła kicha... Trzeba uważać na ludzi i kierować się dobrymi, sprawdzonymi opiniami i efektami takimi jakie uzyskują fachowcy zlecani przez braasa.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2015, 08:34

Łooo to juz na gorszych "fachowców' chyba nie mogli trafić. Najlepsza opcja będzie albo wybór znajomego dekarza bądź własnie rekomendowanego przez dobrą markę jak piszesz Braas :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2015, 21:20

Mogli niestety, już nie takie historie się słyszało o różnych sytuacjach. Jest dokładnie tak jak piszesz, przy czym ja bym się chyba kierował ku rekomendowanemu dekarzowi od braasa, wiadomo, że jak długo układa konkretną firmę, to powinien znać się na rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2015, 00:11

Jeśli chodzi o pokrycia dachów, to u mnie na szczęście nie było z tym większych problemów. Dachówkę ceramiczną zakupiłem od http://www.zajkowska.com.pl/, a ekipa budowlana całość swojej pracy wykonała w pełni profesjonalnie

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2015, 09:27

U mnie robił znajomy, natomiast zaufałem marce Braas pod względem dachówki, więc dekarzowi rekomendowanemu przez nich również bym zaufał :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2015, 17:33

Do siebie zakupiłem dachówkę od firmy http://www.serwisdach.com.pl/ w atrakcyjnej cenie. Znajomy wcześniej polecił mi ich m.in. ze względu na bardzo rzetelne doradztwo

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2015, 18:31

U mnie budową domu zajęła się firma http://www.wiecha.czest.pl/ i oni m.in. zajęli się doborem materiałów budowlanych, w tym też dachówki. Wszystko prezentuje się jak należy i jest trwałe.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2015, 23:42

eh, tak jak wspomniałem w innym temacie już smoon, nie piszesz jaką konkretnie masz dachówkę, bo ta firma to jedynie pośrednik sprzedający produkty wielu różnych producentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 41 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  28 29 30 31 32  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Jakie rynny są najlepsze? Liczba postów: 1844 Grupa: Robimy dach Najlepiej to sobie zamontować miedziowe :D
  • Izolacja dachu Liczba postów: 80 Grupa: Robimy dach Jeżeli potrzebujesz pełnej izolacji dachu pod dachówkę to moim zdaniem warto abyś również sprawdził ofertę producenta Braas, gdzie nzjadziesz materiały do wykon...
  • Konserwacja dachu z gontu Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach Nie wiem jak to do końca wyglada, ja od lat mam spokój poniewaz dachówka ceramiczna Topas 11V jest pokryta anogbą chroniąc ją przed zabrudzeniami i porostami.
  • jaką blachę na dach wybrać Liczba postów: 175 Grupa: Robimy dach Ja jednak zdecydowałbym się na dachówkę betonową w technologii Cisar, która cenowo jest zbliżona do blacho-dachówki, jednak masz jeszcze 30 letnią gwarancję ora...
  • Jaka dachówka najlepsza? Liczba postów: 329 Grupa: Robimy dach W dzisiejszych czasach możliwości pod tym kątem jest bardzo dużo, więc to od nas zależy, na co się zdecydujemy. W moim przypadku był to łupek na dach http://lup...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17972 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 246

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >