Pokrycie dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  42 43 44 45 46  ▸  ▸▸

6 kwietnia 2020, 08:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, jednocześnie Braas nie tylko wprowadził do swojej oferty blachodachówki ale również wszystkie potrzebne akcesoria dachowe do stworzenia pewnego dachu z jednej fachowej ręki ( w tym również izolacje) i do tego można liczyć na wysokiej jakości hydroizolacje Icopal, które naprawdę dobrze się sprawdzają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2020, 18:08

Zgadzam sie: good 0 bad

W wyborze dostawcy, który zajmie się pokryciem dachu najbardziej liczy się jego doświadczenie i to, że ma na koncie wiele innych dobrych realizacji. Do tego grona na pewno zaliczyć można firmę http://thermo-roof.com/ która zna się na dachach nie od dzisiaj i zawsze profesjonalnie obsługuje klientów. Ich dachy powstają z materiałów najwyższej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2020, 20:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także zdecydowałem się na wymianę starego pokrycia dachowego. Po wielu latach zrobiło się nieszczelne i nieładne. Tym razem wybrałem dachówki ceramiczne. Gwarantują wysoką szczelność oraz nowoczesny i elegancki wygląd. Wymianą dachu zajęła się firma www.vanhanzdach.pl .

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2020, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy wiecie może ile może wyjść taki przybliżony koszt wykonania dachu? Co według was, najlepiej się sprawdzi pod tym kątem? Myśle, o skorzystaniu z oferty tej firmy : http://dachserwis.com/ Co o niej sądzicie? Z oferty wynika, że są na pewno odpowiednimi specjalistami, którzy wiedzą, w jaki sposób się wszystkim zająć.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2020, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Mata termoizolacyjna wyróżnia się wyjątkowo niską wagą, co z pewnością jest jej sporym atutem. Należy również podkreślić, że jest to tworzywo, które się nie pyli, co znacząco ułatwia montaż. Co sądzicie o folii termoizolacyjnej ze sklepu internetowego https://pl.onduline.com/pl/wlasciciel-domu/pr odukty/termoizolacje?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 czerwca 2020, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja np. zaliczam się do zdecydowanych zwolenników blachy. Wiem, że ma swoich przeciwników, którzy zarzucają jej różne wady... Ale z reguły, mam wrażenie, są to osoby, które same na swoim dachu blachy nawet nie miały, a po prostu powtarzają negatywy przeczytane w internecie ;) Ja na swoim dachu mam blachę Regamet, z bardzo dobrą powłoką i wiem, że od kilku dobrych już lat nic kompletnie się z nią złego nie dzieje i nadal wygląda "jak nowa" ;) Więc osobiście bardzo polecam to rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2020, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli do wybranej blachodachówki będziesz jednocześnie potrzebował porządnej izolacji dachu to warto postawić na rozwiązania ograniczające mostki cieplene jak DivoDamm Pro bądź Top jest to izolacja zarówno pod blachodachówki jak i dachówki przygotowana przez producenta Braas. Dokładne informacje na ich temat można znaleźć na stronie monier.pl. No i pamiętaj o hydroizolacji Icopal aby dach był bezpieczny przed wilgocią.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2020, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zero problemów jest faktycznie z dachówką Roben. Odpowiednia jakość, prosty montaż, nie ma potrzeby konserwacji. Po wielu latach wygląda tak, jak pierwszeg dnia po montażu. Warto zajrzeć na stronę Klinkierbud

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2020, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrej jakości pokrycia dachowe bez problemu kupicie w https://www.doerken.com/. W ogóle jest bardzo dobra jakość, zupełnie inna niż niektórych polskich firm. Dach dzięki temu będzie naprawdę bardzo estetyczny i szczelny przez cały czas

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2020, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat co do wyboru pokrycia dachowego to teraz warto pomyśleć również nad wyborem jednych z topowych modeli od producenta Braas, ponieważ do końca stycznia 2021 roku będziecie mogli skorzystać ze świetnej zimowej promocji na 3 modele dachówek betonowych w technologii CISAR których trwałość szacuje się nawet na 100 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  42 43 44 45 46  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 135

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >