Polecane salony drzwi

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 lipca 2008, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Wraz z mężem planujemy remont generalny remont domu i chcemy powymieniać wszystkie drzwi. Czy możecie mi polecić jakiś salon z Krakowa i okolic, który ma szeroki wybór, dobrych producentów i dobrą obsługę? Cen gra drugorzędną rolę, najbardziej zależy mi na jakości. W końcu drzwi to inwestycja długoterminowa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2009, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobacz strone www.klimek i kluś....?jesli odpowiada Ci takie wzornictwo(i kazde inne)skontaktuj sie ze mna .Do zrobienia kazdy wzór,jakosc garantowana.Materiał ,tylko lite drewno ,kilka gatunkow.Swoja droga robilem juz dla wielu z "duza kasa" z Krakowa .W koncu to na rzut kamieniem.Moja strona tez do zobaczenia na www.Wszystkie te domy ,po całej Europie to nasza robota,reklamacji nie było.Polecam sie !!!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2009, 00:40

Zgadzam sie: good 0 bad

klimek to bardzo dobra firma trudno miec do niej zastrzeżenia tylkoze bardzo droga. Ja proponuję zjrzeć na stronę Porty jest tam sieć diealerów więc salony w krakowie też napewno tam będą a drzwi sa przystępne cenowo i dobrej jakości, może to nie lite drewno, ale poz klimkiem nie kupiłbym drzwi drewnianych, płytowe sa dużo bezpieczniejsze w kwestii wypaczeń.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2009, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

proponuję drzwi Zbigmetu www.zbigmet.com.pl drzwi na każdy wymiar, jakie chcesz takie masz, za naprawdę rozsądne pieniądze :) Spróbuj chociaż, to nic nie kosztuje a naprawdę nie będziesz żałować bo warto.
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2009, 23:59

Zgadzam sie: good 0 bad

skoro inni wrzucaja linki to pomyslałem ze ja tez coś wrzucę

http://www.porta.com.pl/po.php?name=sales&lang=pl

jest to lista diealerów Porty w krakowie i okolicach,
oferta jest spoara a dzrwi naprawdę dobre więc zawsze możesz sprawdzić te adresy.
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2009, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciechanów drzwi okna to tylko w PCW-BUD a szczegóły na stronie www.pcwbud.pl. drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w różnych okleinach i w cenie dla każdego

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2009, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Na razie w Łodzi i Gorzowie, ale można zamówić w każdym Komforcie to sprowadzą takie drzwi jakie sobie życzysz.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2009, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

z tego co wiem to grupa Komfort wspólpracuje z Portą a jeśli już lecimy miastami to akurat w Łodzi jest kilku diealerów znam tam firmę Materiały Budowlane i spokojnie mogę ją polecić akurat spotkaliśmy się parę razy i mogę 'powiedzieć" że dobrzy fachowcy od Porty tam pracują.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2009, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

To ja też zapodam linka do tych drzwi
http://www.komfort.pl/drzwi/nowoczesne

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2009, 00:26

Zgadzam sie: good 0 bad

co jest z tym internetem gdzie nie zajrzę tam grupa komfort??? Napisze tylko jedno osobiście wolałbym kupić drzwi w Punkcie diealerskim który w tematyce się specjalizuje wbrew pozorom temat drzwi wcale nie jest prosty i bałbym się kupować w takim miejscu jak Komfort kojarzy mi się z marketem od wykończeń a takowe zawsze mają gorszą obsługę i serwis techniczny niż firmy wyspecjalizowane. Nie to ze na upartego odradzam ale uważam że zakup z usługą w miejscu polecanym i firmowanym przez producenta jest pewniejszy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 25 Grupa: Montujemy o... Witam, mam pytanie czy prowadnice drzwi przesuwnych montuje się do podłoża czy trzeba wykuć rowy na prowadnice ?
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >