Położenie dachu na stodole

« Powrót do grupy: Robimy dach

2 sierpnia 2016, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak myślicie, ile może kosztować położenie dachu z blachy trapezowej na stodole:
- chodzi o samą robociznę/usługę
- powierzchnia dachu to 250m2
- zakładam, że więźba jest ok
- sama blacha: żadnych folii, rynien itp.
- poprzednie pokrycie (dachówkę) zdejmuję sam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 sierpnia 2016, 19:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Najlepiej zadzwoń i dowiedz się wszystkiego w doświadczonej firmie jak Włastal, który doradzi i pomoże w wyborze. Możesz również zdecydować się na tańszą wersje blachy na rąbek,wygląda nowocześnie jest lekka i ma montaż na zatrzask http://www.wlastal.pl/pl/blachy_na_rabek.php< /a> .

Ten post był edytowany przez limonka7 dnia: 15 sierpnia 2016, 19:36
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2016, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednym z ważniejszych elementów związanych z budową dachu jest więżba. Powinna być idealnie wykonana i dostosowana do dachu. Ja swoja zakupiłem w www.ardi.com.pl .

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2020, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie jeśli chodzi o remont dachu to warto postawić na piękną blachodachówkę jak wspomniane wcześniej propozycje od Braas czyli Decra i Quadro (o profilu płaskim).

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2021, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja stawiam na dachówkę ceramiczną i kolor ciemny czyli czarne, szare bądź grafitowe. Jak dla mnie nie ma lepszego rozwiązania na ten moment, a teraz możesz jeszcze sprawdzić sobie jedne z najmodniejszych wersji jak na płaski Termalin, czy Teviva w technologii Cisar z podwójna powłoką akrylową lumino.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2023, 02:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Od czego zacząć?

__
metody aktywizujące w przedszkolu

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >