Polskie zamki zaadaptowane na ekskluzywne hotele

« Powrót do artykułu: Polskie zamki zaadaptowane na ekskluzywne... | « Powrót do grupy: Inwestycje

23 marca 2015, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

I co z tego? W Polsce i tak istotne co w środku, wybieramy prędzej takie hotele -http://hotel-24.pl. Co nam po noclegu w drogim dworku, skoro dużo lepsze warunki można ustrzelić za mniejsze pieniądze? Bardziej te dworki bym rozpatrywał w kategoriach snobizmu.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 21:40
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2015, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki zabytkowy hotel to fajne miejsce na wesele.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2016, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo mi sie podobają takie hotele w starym stylu, zwłaszcza na wesela i wypady we dwoje...

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2016, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam, że adaptacja starych zamków na hotele to fajna sprawa, choć można też znaleźć współczesne hotele, które są swietnie wyposażone. Niedawno byłem na przyjęciu weselnym w hotelu Villa Estera pod Warszawą http://www.villaestera.pl i musze przyznać, że bardzo nam się spodobał wystrój. Mają wyjątkową salę bankietową i eleganckie pokoje dla gości.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2018, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

To ciekawy temat ;) Takie hotele w zamkach i pałacach to niezwykła sprawa. Sama miałam przyjemność w jednym z nich spędzić weekend. Zwróćcie uwagę na Hanza Pałac w Borach Tucholskich, możecie zerknąć tutaj

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 139

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >