Pomiary instalacji

« Powrót do grupy: Moja budowa

5 marca 2018, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry. Przymierzam się do przeprowadzenia pomiaru instalacji wentylacyjnej i grzewczej. Zrobiłem mały research i chcę zdecydować się na tę firmę: www.test-therm.pl - moje pytanie brzmi: czy to dobra decyzja? Jak wygląda krakowska konkurencja? Jaki fundusz przygotować na tę usługę? Jakie macie doświadczenie w sprawie instalacji wentylacyjnych i ogólnie rzecz biorąc pomiarów? Chciałbym zweryfikować również inne aspekty budynku, natomiast jestem trochę zielony w tym temacie. Z góry dziękuję za pomoc!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 maja 2018, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozplanuj sobie przy okazji jak rozmieścisz okna bo będzie to miało znaczenie
http://www.lizurej.pl/drzwi-wewnetrzne-drzwi- drewniane/wyposazenie/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2018, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystarczy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt pomiarowy i można zrobić to samemu. Jeżeli się za takim rozglądacie to skontaktujcie się z firmą www.zoller.net.pl Oferują urządzenia pomiarowe, na których można polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2018, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

najem ekspresów
Myślę że warto skorzystać!

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2018, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

personal loans

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2019, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie odpowiedniej aparatury pomiarowej to polecam wam skontaktować się z firmą www.technicon.pl Firma ta zajmuje się sprzedażą aparatury tego typu i mogę wam powiedzieć że posiadają bardzo szeroką ofertę. Tam powinniście znaleźć niezbędne urządzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2019, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednią aparaturą pomiarową polecam zajrzeć na stronę http://www.metalchem.pl/ Firma ta posiada szeroką ofertę aparatury pomiarowej. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2019, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również korzystam z narzędzi pomiarowych zakupionych od wcześniej tutaj wspomnianej firmy www.technicon.pl i jestem bardzo z nich zadowolony. Jeżeli zależy wam na niezawodnych narzędziach pomiarowych to powinniście się z nimi skontaktować.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2020, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie szukając dobrej jakości narzędzi, elektronarzędzi i akcesoriów do realizowania prac remontowych i budowlanych to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na https://www.kammar24.pl/ zapewniamy propozycje od topowych producentów, konkurencyjne ceny i oczywiście wsparcie profesjonalnej obsługi klienta. Pozdrawiamy serdecznie!

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble na wymiar Warszawa Liczba postów: 18 Grupa: Moja budowa Paul Gauguin reprodukcje obrazów to niezwykła możliwość wprowadzenia do naszych domów piękna i egzotyki jego dzieł. Jego barwne kompozycje i egzotyczne motywy p...
  • panele fotowoltaiczne Liczba postów: 21 Grupa: Moja budowa Warto obecnie inwestować w panele fotowoltaiczne? zestaw narzynek i gwintowników
  • Gdzie zamówić projekt domu? Liczba postów: 73 Grupa: Moja budowa Jak już projekt domu będzie to warto pomyśleć gdzie będzie stała wiata garażowa?
  • Budowa stalowej hali Liczba postów: 7 Grupa: Moja budowa Cześć hala stalowa w wersji wiata garażowa to idealne miejsce przed dom żeby dopełnić walory estetyczne i chronić pojazdy przed warunkami atmosferycznymi.
  • Rekuperatory Liczba postów: 19 Grupa: Moja budowa wiata garażowa to nie jest miejsce na rekuperator nigdy nie będzie zresztą.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 320

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >