Pompa głębinowa

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

23 maja 2021, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.

jaką według was najlepiej zakupić pompę głębinową do studni kopanej o głębokości 15m, żeby podać nią wodę do hydroforu w domu jednorodzinnym? Przyznam się, że jestem całkiem zielona w tym zakresie i nie do końca wiem na co zwrócić uwagę w tym zakresie? Gdzie szukać i jaki model byłby najlepszy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2021, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A kojarzysz firmę Dambat? Bo jest to producent pomp głębinowych i to najróżniejszego pokroju. Wydaje mi się, że najlepiej byłoby do nich się zgłosić. Tam są eksperci, którzy mają ogromne doświadczenie oraz wiedzę w tym zakresie. Także na pewno uzyskasz odpowiedź na swoje pytania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 maja 2021, 18:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jakiś czas temu miałem problem z ich pompą. Ale okazało się, że to w sumie była moja wina, że nie działała poprawnie. Telefonicznie się z nimi skontaktowałem i wszystko mi wyjaśnili od A do Z. Także w sumie nie mogę powiedzieć złego słowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2021, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie, pozwolę sobie wtrącić w rozmowę... Bo kojarzę firmę Dambat https://www.dambat.pl właśnie z tego, że oferują oni naprawdę solidne pompy głębinowe o wspaniałych parametrach. Bardzo przyjemnie się korzysta z ich pomp, bo nie zawodzą. Doskonale sobie radzą w nawet najbardziej wymagający pracach.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2021, 06:10

Zgadzam sie: good 0 bad

A oni właśnie nie mieli słabych tych pomp? Bo coś mi się kojarzy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2022, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwszy raz słyszę w ogóle o takim rozwiązaniu. Wydaje się być ciekawe i warte uwagi

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2022, 20:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy pompy głębinowe w ogóle się jeszcze opłacają?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2023, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy, kto planuje instalację hydrauliczną w swoim domu czy firmie, powinien zastanowić się nad wyborem odpowiedniej pompy. Wiele osób rekomenduje mi artykuł na https://www.wkrec-sie.pl/dom-i-ogrod/pompa-dw ustopniowa-czy-jednostopniowa-jak-wybrac, który w przystępny sposób omawia różnice i pomaga podjąć właściwą decyzję.

Zgłoś | Cytuj | Link

dziś, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik morella1 napisał: Witam.



jaką według was najlepiej zakupić pompę głębinową do
studni kopanej o głębokości 15m, żeby podać nią wodę
do hydroforu w domu jednorodzinnym? Przyznam się, że
jestem całkiem zielona w tym zakresie i nie do końca wiem
na co zwrócić uwagę w tym zakresie? Gdzie szukać i jaki
model byłby najlepszy?


Najlepiej zadzwonić do doradcy - u sprzedawców lub producentów pomp. Polecam firmę Dambat. Można też samodzielnie wypełnić formularz np. https://aquatik.eu/dobierz-pompe-f-5.html

Zgłoś | Cytuj | Link

dziś, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

synthroid 137 mcg tab

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rolety okienne, czy żaluzje? Liczba postów: 67 Grupa: Domy szereg... Czy takie rolety stosuje się również w wiacie garażowej? Tak one są trwalsze bo ze stali ale spełniają podobną funkcję, wiata garażowa często wyposażona jest w....
  • inteligentny dom Liczba postów: 20 Grupa: Domy szereg... Jakby połączyć inteligentny dom z wiatą garażową to można by różne cuda dołączyć. Jak oświetlenie automatyczną roletę itp.
  • Altanka w ogrodzie Liczba postów: 62 Grupa: Domy szereg... Altanka bardzo przydatna jest a wiata garażowa będzie takim miejscem w którym przyjemnie będzie posiedzieć samochodom.
  • Budowa domu Liczba postów: 149 Grupa: Domy szereg... Jak już dom jest postawiony a w zasadzie na etapie jego budowy warto pomyśleć o wiacie garażowej ponieważ idealnie wkomponuje się w otoczenie. Firma Viaty zajmu...
  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 63 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 466

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >