Pompa Ciepła(małe pytanko)

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

1 października 2008, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie są wasze doświadczenia z pompą ciepła? Czy warto coś takiego kupować? Czy to się opłaca? Możęcie podzielić siewaszymi doświadczeniami?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2008, 23:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

jasne ze sie podziele:). od 5 lat mam PC i mam troche doswiadczenia z PC. Moge tez zaproponowac jakies racjonalne rozwiazanie. Prosze pisac na:info@systron.pl
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2019, 21:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze te 10 lat temu, koszt takiej pompy i jej instalacji był bardzo duży. Natomiast sama technologia jeszcze mało znana i przez to wszystko mało opłacalna. Teraz sprawa ma się inaczej. Bardzo dobrej jakości pompy firmy http://dimplex.pl/, można dostać w dobrej cenie, i mieć pewność, że przez długie lata będzie ona działać bezawaryjnie. Dzięki temu taka instalacja szybko się zwraca i jest jak najbardziej opłacalna.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2019, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem pompa ciepłą to bardzo dobry pomysł, co prawda koszt takiej inwestycji jest dosyć spory, natomiast wraz z każdym rokiem będzie się to nam systematycznie zwracać.


NovaKlima.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2019, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

prednisolone 20 mg acyclovir online price of advair without insurance finasteride 5mg prednisone

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2019, 06:48

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=NovaKlima.pl]Moim zdaniem pompa ciepłą to bardzo dobry pomysł, co
prawda koszt takiej inwestycji jest dosyć spory, natomiast
wraz z każdym rokiem będzie się to nam systematycznie
zwracać.





NovaKlima.pl

Teraz już koszta nie są takie zawrotne jak kiedyś. U siebie mam zamontowany bufor do pomp ciepła http://www.noel.pl/polaczenie-zbiornika-bufor owego-i-pompy-ciepla/ ze względu na ciepłą wodę. Mam ją praktycznie od razu po otwarciu kurka i na tym mi najbardziej zależało. Moi znajomi musieli czekać na ciepłą wodę dość długo, a w tym czasie zimna się marnowała.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2019, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

U siebie mam powietrzną pompę ciepła od firmy Fonko, którą bardzo polecam. Jakość bardzo dobra, niezawodność, a koszty eksploatacji bardzo atrakcyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2021, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę polecić pompy ciepła Varme, które są jedne z najbardziej ekologicznych produktów z zakresu systemów grzewczych :) Produkty Varme to przede wszystkim polski produkt i marka z serwisem oraz gwarancją również w Polsce. W ich ofercie znajdziecie pompy ciepła z serii Arendal, czyli typowy monoblok lub z serii Halden o urządzeniach typu SPLIT :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2021, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

image source https://anal-3x.com/

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2021, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze to dokonać takiej inwestycji jaka nam się zwróci, z tąd nazwa inwetycja. Ja wybrałam https://www.prudential.pl/kapital-na-przyszlo sc i to najlepsza inwestycja w przyszłość

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 162

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >