Pompy ciepła we Wrocławiu

« Powrót do grupy: Moja budowa

24 lutego 2015, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć,

w tym roku mam zamiar wymienić ogrzewania. Mój metraż wynosi 94m2. Jestem z okolic Legnicy. Według Was będzie się opłacało pompy ciepła Czy radzicie jednak jakieś inne ogrzewanie?? Z tego co słyszałem, to są o wiele lepsze niż te z Legnicy...
Z czego to wynika? Braku doświadczenia naszych lokalnych firm? Gorszych pomp? Czy gdzie upatrywać przyczynę takiego stanu rzeczy?? pompy

Ten post był edytowany przez grzes2kys dnia: 24 lutego 2015, 15:57
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2015, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę za mało informacji, żeby móc Ci pomóc. Trzeba trochę cyferek tzn ile masz powierzchni do ogrzania, jakie ocieplenie domu itp. W sumie to ja zamawiałem u siebie pompę od dts serwis no i na razie czekam na dogranie wszystkiego. Bo dom już wymierzony wszystkie info przekazane, także czekam na to co mi tam wybiorą i jak się to będzie przedstawiało finansowo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2019, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Doświadczeni pracownicy http://pompy-wroclaw.pl zawsze mają na uwadze zadowolenie Klientów, przez co zdobyli sobie zaufanie wielu firm oraz osób indywidualnych, potwierdzone dobrze układającą się współpracą. Firma regeneruje pompy i silniki hydrauliczne do wszystkich maszyn oraz urządzeń o napędzie hydraulicznym. Produkuje też takie elementy jak wałki wieloklinowe, koła zębate, korpusy pomp, tłoczki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Monitoring mojego domu Liczba postów: 60 Grupa: Moja budowa W przypadku monitoringu to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na model KZ5 na który również postawiliśmy w naszej firmie. Jest to wersja obrotowa także pozw...
  • Logistyka Liczba postów: 36 Grupa: Moja budowa Wymiana danych w czasie rzeczywistym między partnerami biznesowymi jest fundamentem sprawnego łańcucha dostaw. Dzięki technologiom takim jak IoT i blockchain, m...
  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 13 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Wiata Garażowa Liczba postów: 12 Grupa: Moja budowa Ważne jest, żeby wiata garażowa była wykonana z możliwie najlepszych komponentów. Wszystko powinno być ocynkowane i pomalowane. Polecam tę firmę oni zrobię wsz...
  • Komu zlecić budowę hali? Liczba postów: 47 Grupa: Moja budowa Jeżeli wiata garażowa to tylko w firmie, która specjalizuje się w carportach metalowych. Wszystkie produkty są najwyższej jakości.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 378

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >