Pomysł na kuchnie?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

20 maja 2018, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Niby tak, ale wiadomo jednak ze inspiracje juz takie z realizacji sa najcenniejsze. Mozna w sumie tez podejsc do salonu i na miejscu przegadac i poprosic o fotki. Jak bylismy w salonie agaty pierwszy raz to wlasnie nam pokazywali panowie i projekty i efekty juz po montażu. Oj tak robily wrazenie... no zreszta tak tez złozylismy zamowienie pod nasza kuchnie na bazie i ich doswiadczenia i tego co nam sie spodobalo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2018, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie w takich klasycznych i prostych meblach jest najwięcej uroku. Inna sprawa, że właśnie takie uniwersalne meble (np. meble w kolorze dąb sonoma) są świetną bazą po szalone i kolorowe dodatki. Warto o tym pomyśleć. Przyznam się, że sama najchętniej poszalałabym z kolorem, ale na szczęście na ziemię sprowadza mnie mąż, który panował nad naszymi zakupami. Tak czy inaczej, ostatecznie zdecydowaliśmy się na zamówienie z tej firmy - https://www.meblefirany.pl/pl/c/Dab-sonoma-ja sny/154 i jesteśmy zadowoleni obydwoje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2018, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładna ta biała kuchnia, jednak moim zdaniem trochę za duża zagubiony bym się w takiej czuł. Do kuchni też warto zainstalować filtry wodne na krany, które znajdziecie u nas :)


www.TechnikaWody.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2018, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnia to bardzo istotne miejsce w całym domu, bo spędzamy tam dużo czasu. Ostatnio nawinęły mi się takie fajne krzesła https://i-meble.eu/pl/202-krzesla-do-jadalni< /a>. Jestem z nich bardzo zadowolona, bo generalnie wybór tej firmy jest zaskakujący, wiele ciekawych produktów w niezłej cenie ;)

Ten post był edytowany przez barbn dnia: 28 lipca 2018, 14:15
Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2018, 19:05

Zgadzam sie: good 0 bad

W poszukiwaniu inspiracji warto także regularnie oglądać gazetki popularnych sklepów meblowych, ewentualnie zerknij do sklepów internetowych gdzie znajdziesz szeroki wybór i zdecydowanie niższe ceny.


Laminadar.com

Ten post był edytowany przez Laminadar.com dnia: 24 sierpnia 2018, 20:28
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 czerwca 2019, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jasna kuchnia wygląda zdecydowanie najlepiej. Nasz taka właśnie jest - jasna a dodatki mam ciemne. Fajnie wygląda, tak świeżo i schludnie. Znalazłam niedawno fajne rzeczy na superwnetrze.pl i bardzo spodobała mi się taka deska https://www.superwnetrze.pl/kamienna-deska-47-cm,t182628.htm l widziałam takie w tych programach kulinarnych i szczerze powiem, myślałam że są dużo droższe, a tu proszę jaka miła niespodzianka. W sumie to zamówię dwie i będę miała jedną jako dekoracje na stół do jadalni czy salonu.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2019, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się bardzo podoba ta kuchnia ze zdjęcia. Jest jasna i przestronna.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2019, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnia wygląda świetnie, ale umieściłbym w niej przynajmniej dwa hokery https://multiglob.pl/product-pol-271-Hoker-023-bialy.html, oszczędzą miejsca i będą idealnymi siedziskami

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2019, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawym pomysłem jest wprowadzenie do kuchni intensywnej czerwieni. Farbą, w tym kolorze, może być pomalowana jedna ze ścian.

Pozostałe mogą być w białym, kremowym lub szarym kolorze. Można także zastosować jasną cegłę.

fot. ogrzewacz wody Indirect

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2019, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się to w oggóle nie podoba. Ta ściana jest zbyt agresywna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >