Pomysł na oryginalne łożko dla dziecka ??

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸

11 grudnia 2017, 17:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zdania, że najlepiej jest kupić normalnie drewniane łózko, które jak to sie mówi będzie rosło razem z dzieckiem. Nasz syna ma takie z domizdrowie.pl i na tyle co on na nim dokazuje to inne juz dawno by sie rozleciało, a to stoi nieugięte. Co jakość to jakość i najlepsze, że było naprawdę niedrogie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2017, 07:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Łóżko dla dziecka, wyłącznie odpowiednio dostosowane pod tym względem. Pamiętajmy, iż nie chodzi wyłącznie o łóżko ale również sam materac.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2018, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem łóżko które rośnie z dzieckiem. Takie rozsuwane. Polecam, świetna sprawa

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2018, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyznam, że brzmi bardzo ciekawie, możesz wstawić link lub zdjęcie takiego łóżka? Jestem bardzo ciekaw jak prezentuje się w praktyce, a druga kwestia to oczywiście cena :)

www.AdidarMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2018, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii oryginalnego łóżka dla dzieci polecam poszukać w sklepach internetowych gdzie znajdziemy największy wybór oraz zdecydowanie niższe ceny, tym bardziej teraz kiedy mamy noworoczne wyprzedaże :)


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2018, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

My łóżko dla dziecka wybraliśmy i kupiliśmy na allegro i bardzo fajne łóżeczko nam przysłali.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2018, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze rzeczy w łóżku dla dziecka to przede wszystkim odpowiedni rozmiar i bezpieczeństwo, na przykład barierki, aby dziecko nie spadło z łóżka podczas snu. Oryginalność i pomysłowość jest również ważna, aby pociecha czuła się lepiej. Łóżka piętrowe bardzo podobają się dzieciom, ale też dobrym pomysłem mogą się okazać różne ozdoby na nich, na przykład obrazki postaci z bajek i filmów dla dzieci.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2018, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o oryginalne łóżko dla dziecka to można wybrać już takie gotowe w postaci i kształcie autka dla chłopca lub karety dla dziewczynki, to bardzo ciekawy pomysł jak i zarazem element wystroju.


Drewlux.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2022, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej

Ja dla synka mam zwykłe białe łóżko ( dziecięce) do tego fajny materacyk, który jest specjalnie dostosowany dla dzieci do wagi 30kg. Jest on zrobiony z kilku warstw i chroni kręgosłup mojego Łukaszka aby prawidłowo się rozwijał podczas snu. Oprócz łóżka uważam że bardzo istotna jest kołdra i poduszka. Ja używam i polecam kołdrę antyalergiczną z wypełnieniem sylikonowym ( kulka) najlepiej polskiej produkcji. Ostatnią ważną kwestią jest pościel dla dziecka. Ja wybrałam pościel bajkową , a tak naprawdę kupuję co jakiś czas ponieważ mój synek wraz z wiekiem zmienia swoje upodobania. Na początku był Bing, Potem Psi Patrol , teraz nabąkuje że chce pościel z Traktorem , a ostatnio chciał pościel w koparki. I tak w kółko co chwilę coś innego ale takie prawo dzieci. Pewnie zanim się zorientuje będzie chciał już pościel młodzieżową , ten czas strasznie szynko leci :(
Co do pościeli dla dzieci to polecam z czystym sumieniem : https://posciel-szpulka.pl/posciel-dla-dzieci / , Fajny sklep dobre cenny i super obsługa.

Pozdrawiam
Olcia
https://posciel-szpulka.pl/posciel-dla-dzieci /

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2022, 07:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Niektóre projekty łóżek dla dzieci są niesamowite.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >