Pomysł na oryginalne łożko dla dziecka ??

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 listopada 2006, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe pomysły? :D
W pokoju synka zrobiliśmy łóżko--statek kosmiczny :)
Znajomy stolarz pomógł nam nadac "kształt" łózku, razem pomalowaliśmy-- i oryginalne spanko gotowe :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2006, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Swietny pomysł:) ale pewnie moja córeczka wolala by cos innego :) Ja za to zrobiłam jej szablony na ściane, i ostatnio świetnie sie bawiłyśmy uzywając sprayu. :) W ten sposob sciany jak nowe- i jak kolorowo:) Pokoj dziecka- to skarbnica pomyslow :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2006, 17:14

Zgadzam sie: good 0 bad

W dzieciecym pokoju mozna popuścić wodze fantazji :) Byle było przytulnie, kolorowo i wesoło...No i naturalnie- żeby zamieszkujący go ludzik odebrał projekt z uśmiechem na buzi. Warto posłuchac też co ma do powiedzenia pociecha :) Moj synek chciałby sciany na czarno :roll: ODPADA WIęC :wink:
Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2008, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja znalazłem ciekawy przykład na tej stronce: http://www.dobrzemieszkaj.pl/sesje/354/f/C5AT8166.JPG
oszczędność miejsca a zarazem ciekawy pomysł

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2008, 17:52

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie się strasznie podobają te lampy
http://www.baby.vox.pl/main.php?s=list&cat_id=74
najbardziej ten statek, jak by się pokój urządziło w klimacie morskim świetnie by pasowała

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2008, 01:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Znajomy dla syna zrobił cały pokój w takim zabawowym stylu, aż momentami za zabawowym (kolory). Ale ogólnie fajne - tapeta z samochodzikami, łóżko miało po bokach koła i wymalowany przód samochodu (nie trudno zgadnąć, że jego synek uwielbia autka :)), miał też gadżet który bardzo mi się spodobał: drewniane pudło na zabawki, otwierane z jednego boku (takie "drzwiczki"), wymalowane na budynek strażacki. Świetnie wyglądało, ale mały uszkodził drzwiczki ostatecznie. :P

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2008, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej tak projektować pokój dziecka, żeby róśł razem z nim. Meble tradycyjne, ale ściany, to swietna możliwość na wykorzystanie wyobraźni. Łatwo je wraz z wiekiem dziecka zmieniać :D

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2008, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

co racja to racja - fantazji można dać poszaleć :) Jeśli o samo łóżko chodzi to w małych pokojach sprawdza sie łóżko na antresoli (ale to dla większych dzieciaczków) a pod spodem można mu urządzić kącik z poduchami do siedzenia, czy z półkami na zabawki :) A na ściany moja mama miała patent taki, że na wysokości do jakiej dosięgałam jak byłam mała rozklejała szary papier i sobie mogłam po nim mazać do woli, a tam gdzie już nie dosięgałam to mi namalowała ładne obrazki :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2008, 22:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się podoba to różowe łóżko i wogóle całą ta seria mebelków z Ikei: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/series/11779/

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2009, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Ja też myślałem nad urządzeniem pokoju dziecinnego. W końcu, zdecydowawszy się na remont, wybrałem opcję marynarskiej kajuty. Synkowi szczególnie spodobał się hamak , który dla bezpieczeństwa zawiesiłem 50 cm nad ziemią. Trochę siatki, bieli, granatu, muszelek, sztucznie postarzonego drewna, ot i wszytko!
To też jest jakaś opcja na urządzenie pokoju dla chłopca!
Pozdrowienia,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...
  • Jak zamontować lustro? Liczba postów: 79 Grupa: Ciekawe pom... Co sądzicie o lustrze w sypialni?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 149

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >