Pomysł na wakacje

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 31 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

18 sierpnia 2017, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecałabym wyjechać w góry bo jest tam spokojnie i można wchodzić na różne góry. Dla mnie taka forma wakacji jest najlepsza. Trzeba jednak pamiętać o tym, że wyjeżdżając w góry warto mieć dobre buty. Sporo takich znajdziesz u nich https://trekmondo.pl/obuwie-damskie/ w dobrych cenach. Więc jeśli planujesz wyjazd to koniecznie odwiedź tego typu sklep chyba, że masz już buciki :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2017, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Odpoczynek nad morzem to dobra opcja. Chociaż ja wole aktywny wypoczynek dlatego praktycznie co roku wybieram góry :)


www.swietliscie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2017, 01:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie myślałeś o morzem śródziemnym? Ceny są podobne i nie masz takiego ryzyka trafienia na złą pogodę.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2017, 07:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam też chorwackie wodospady. Coś pięknego!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2017, 06:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja szczerze mówiąc do teraz uwielbiam morze. W Tym roku znowu byliśmy w Ustroniach Morskich, wybraliśmy znowu pensjonat Kaszubianka. Głównie dlatego, że jest bardzo blisko morza, no a poza tym jakość mi bardzo odpowiada.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2017, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawda jest taka, że w każdym miejscu znajdzie się piękno, więc nie warto się zamykać na żadną możliwość. Ja czekam już na mój lekko opóźniony w tym roku urlop i wyjazd na Maltę w przyszłym tygodniu. :D

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2017, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się. Dzisiaj są takie możliwości podróżowania jak nigdy, a ludzie tego nie doceniają. Przecież powstają nawet tak świetne miejsca jak hotel Warszawa Okęcie, co jest ogromnym ułatwieniem zarówno dla turystów, jak i dla biznesu. Powinniście dowiedzieć się więcej na ten temat, a sami się przekonacie, jak ogromne stwarza to możliwości.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2017, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Wakacje niestety już za nami :( Teraz za to nadszedł czas na chodzenie po górach, łowienie ryb i na grzybobranie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2017, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam teraz ciekawych rozwiązań na wakacje w przyszłym roku. Nie lubimy z żoną standardowych wakacji, że jedziemy i tylko leżymy na plaży. Zależy nam, aby zobaczyć i przeżyć coś więcej. Zainteresowały nas bardzo oferty na stronie https://www.podrozeirejsy.pl i właśnie nad czymś takim myślimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2017, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Mimo wszystko wydaje mi się, że to nieodpowiednie forum do takich tematów :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 31 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 459

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >