Pomysły na ciekawe aranżacje ogrodowe z betonowymi kwietnikami

« Powrót do artykułu: Pomysły na ciekawe aranżacje ogrodowe... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

31 października 2020, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

O możliwościach wykorzystania gazonów przy aranżacji przestrzeni polecam tekst w Radach i Poradach na stronie Buszremu
https://kostkabrukowa.buszrem.pl/rady-i-porady/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 stycznia 2021, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Beton można świetnie wykorzystać w różnych aranżacjach ogrodowych. Ja z pozostałych murków i kostki brukowej zbudowałam sobie donice na moje ulubione kwiaty. Solidne, ładne i pasują do podjazdu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2021, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

My zamówiliśmy projekt w Kost-bet przy okazji zamówienia kostki, ogrodzenia itd. Zaproponowali nam super rozwiązania m.in. takie donice. Pięknie to wygląda. Szczególnie, że żona lubi opiekować się naszym ogrodem i kwiatami.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2021, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo podoba mi się pomysł organizowania ogrodu z wykorzystaniem gazonów. To świetny pomył aby dodać ogrodowi trzeciego wymiaru.Łatwiej planować ciekawe nasadzenia i pielęgnować rośliny bez schylania się. Mam w ogrodzie coś w rodzaju murków rozdzielający części ogrodu i okolice garażu. Najczęściej sadzę w nich karłowate pomidorki koktailowe, takie z nasion od Legutko ( do nich mam zaufanie). Fajnie jest częstować się prosto z krzaczka.
https://www.esklep.legutko.com.pl/glowna/3208 -pomidor-gruntowy-karlowy-wiotkolodygowy-maskotka.html

Ten post był edytowany przez Langiewicz dnia: 22 kwietnia 2021, 22:28
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 340

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >