Porady budowlane - jak zamontować huśtawkę?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

3 marca 2009, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam pytanie. Czym zamontować huśtawkę dla dziecka? Chodzi mi o taką huśtawkę wewnątrz domową. Taką do założenia na futrynę. Czy przyklejenie jej do futryny(drąga na którym będzie zawieszone siedzonko do bujania) wystarczy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2009, 01:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepsze będą haki wkręcane, na klej bym nie liczył

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2015, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się że szybciej takie porady budowlane udało by Ci sie znaleźć na jakimś blogu. Teraz jak dobrze poszukasz to trafisz na kilka fajnych. Według mnie warto skupić sie na tych, gdzie znajdziesz porady ekspertów. Dzięki takim miejscom można naprawdę wiele zrobić samemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2015, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

tez mysle ze haki będą bezpieczniejsze. W siostry tak kiedys zrobili na klej no i niestety jak dziecko urosło to sobie nabiło guza

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2015, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Na klej nie ma racji buty,a juz na pewno nie na kilka sezonów,jeżeli już mowa o dobrej i solidnej huśtawce ogrodowej na lata,to również proponuję haki.


www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2015, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Tam wyżej mają racje. Sama mama u siebie huśtawkę i u nas tylko haki. Póki co już drugi rok i wszystko się trzyma. Mi udało się znaleźć porady budowlane MG Projekt i tam znalazłam wiele potrzebnych mi informacji. Kleju nie bierz nawet pod uwagę.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2017, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Raz męczyłem się z huśtawką dość długo, ale to akurat była wersja ogrodowa. W sumie kupiłem gotowca do złożenia, ale te załączone elementy do łączeń nie budziły zaufania. Głowiliśmy się z bratem co zrobić i kupiliśmy złącza do huśtawek z e-Armet. To była dobra decyzja, bo huśtawka już dwa lata służy, korozja się jej nie ima. Warto się przyglądać temu co tam w zestawie dają, bo często jakościowo jest to bardzo przeciętne.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2017, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja do czyszczenia huśtawki użyłam tego specyfiku z tej firmy [url]http://www.rodozja.pl/ - każdemu polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 246

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >