Posadzka z żywicy epoksydowej

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

23 grudnia 2010, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, a ja chciałbym Was przestrzec przed taką firmą jak Colledani. Masakryczni partacze! Nie znają się na swojej robocie, wykonywali posadzki żywiczne u mnie i u znajomego w tym samym czasie, i zarówno i u mnie jak i u niego totalnie zwalili robotę. Niepoprawne podejście do Klienta !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2011, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, ja również chciałbym wszystkich przestrzec przed firmą Colledani, u mnie siedzieli ponad 3 miesiące na budowie po czym moja cierpliwość się skończyła jak skonsultowałem ich partactwo z innymi wykonawcami. teraz czeka mnie sprawa w sądzie bo muszę odzyskać zaliczkę która nie była mała, a przedstawiciel firmy Colledani twierdzi że on to zrobi ale jak będzie ciepło ???

COLLEDANI - PRZESTRZEGAM!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2011, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

I ja również przyłączam się do tego ostrzeżenia, firma Colledani to jedno wielkie oszustwo. Mam identyczny problem co u użytkownika wyzej. Te same zapewnienia i tez brak odzysku kasy! Nierzetelni, nie wywiązali się w ogóle ze swojej roboty, od sierpnia 2010 do teraz czyli stycznia 2011 nie zrobili absolutnie nic i tłumaczą się głupio niskimi temperaturami...

Sprawa identycznie jak u Marek29 kończy się w sądzie i na policji !

COLLEDANI - OSZUŚCI !!!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2011, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

my robiliśmy posadzki w moderno.com.pl typ peran stb z piaskiem kwarcowym, w garażach na osiedlu, ponad 80 garaży, faktycznie dobra firma 3 dni jeden garaż i posadzka zainstalowana, a można też szybciej, wtedy robią na innych środkach, wysoka klutura pracy oraz wiedza na temat posadzek Panów którzy montują oraz Pana który wstępnie omawia. przyjeżdza przedstawiciel z próbkami, folderami, nawet je zostawia ogląda i wycenia. uzgadniasz cene, umowa i są w wyznaczonym terminie. nawet doradzają. Bardzo polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2011, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

nie dodałem jeszcze że warto tez wejść na ich stronę www.moderno.com.pl
tam jest zakładka infoŻYWICA, tam są wstępne informację na temat samych posadzek żywicznych bo jest ich trochę, oraz ich montażu. może nie są tani faktycznie, ale ja wychodzę z założenia że lepiej jest zapłacić i mieć wykonane jak należy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2011, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja OSTRZEGAM przed firmą "SMART FLOOR"!
Naciągacze i oszuści
Mam starszliwie porysowaną podłogę za którą zapłaciłam mnóstwo pieniędzy - a miała być niezniszczalna;(
Najgorsze jest to że mam gwarancje a zbyli mnie z niczym! Niedopuszczalne podejscie do klienta

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2011, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

JA MAM POSADZKE W GARAŻU W MOIM DOMCIU POLECIŁ NAM ZNAJOMY TĄ FIRME U NIEGO TEŻ ROBILI CHŁOPAKI PRZYJECHALI ZROBILI NIE BYŁO PROBLEMÓW POLECAM MAJĄ STRONKE

WWW.DANGEN.PL

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2011, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

a japolecam MATEXI szybko tanio sprawnie robią posadzki przemysłowe

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2011, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziwię się inwestorom którzy ponaglają jak warunki pogodowe nie są korzystne do wykonania takiej posadzki.Każdy chce mieć zrobiona usługę porządnie i z gwarancją!!!
Więc trochę wyrozumiałości życzę inwestorom aby później nie musieli dzwonić po jakimś czasie i reklamować.Wilgotność podłoża musi być bardzo niska aby podłoże miało dobrą przyczepność.Co do zaliczek to inna bajka która się wiąże z wstępna umową więc jak podpiszesz i wpłacisz to znaczy że podjąłeś decyzję że to ta firma będzie wykonawca tej usługi.Można nic nie podpisywać i nic nie wpłacać ale czy się znajdzie firmę która akurat będzie w dogodnym czasie mogła wykonać to zlecenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2011, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Do łazienki naprawdę polecam! Podobnie z garażem. Jeśli o mnie chodzi korzystałem z usług niedużej, myślę że rozsądnej i na pewno solidnej firmy epoksydowe.pl

http://epoksydowe.pl/oferta.htm

tutaj można zapoznać się z ofertą:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 27 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 109

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >