Posadzki - jak długo trwa wykonanie wylewki?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

6 marca 2009, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem na etapie wykańczania domu. Położyłem już instalacje i przyszedł czas na posadzki. Zależy mi, aby wylewki położone zostały szybko. Zamówiłem już bowiem parkieciarzy i glazurników. Znajomy fachowiec twierdzi jednak, że na ich wykonanie potrzebuje co najmniej tygodnia. Czy wykonanie wylewek musi trwać aż tak długo?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2010, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Wykonanie wylewki do stanu jej wstępnego zaschnięcia to owszem czas około tygodnia. Natomiast aby wylewka stała się odpowiednio mocna i nie pękała potrzeba około 21 dni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2010, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Człowieku przed ułożeniem okładziny, podłoże (wylewka) musi być sezonowana. Sezonowanie rozpoczyna się 28 dni po wylaniu podłoża. Czas trwania sezonowania to minimum 10 dni, w zależności od temperatury i wilgotności.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2010, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Mówiąc krótko ja czekałam na wyschnięcie trochę ponad tydzień

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2010, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik gabibi napisał: Mówiąc krótko ja czekałam na wyschnięcie trochę ponad tydzień
I nie wychodzi Ci wilgoć np. na ścianach?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2010, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

W dzień można wykonać do 300 m2 wylewki z mixokreta. Oczywiście ekipa taka jak my która zajmuje się tym wiele lat jest w stanie wykonać to dobbrze, szybko, solidnie. Po miesiącu nawet 1,5 można kłaść co kolwiek w zależności jaka gruba jest wylewka im grubsza tym dłużej schnie nawet 3 miesiące może schnąć w każdym bądz razie po miesiącu można odpalić ogrzewanie podłogowe i ja suszyć czy w inny sposób.

w Łodzi po 3 dniach kładli płytki na wylewkę i płytkarze mówili tak "do tygodnia albo po miesiącu kładzie się płytki" a więc teorii jest wiele z doświadczenia wiem że można robić tak ale pamiętajmy że musi to robić fachowiec on wie kiedy jak położyć podłogę żeby służyła latami.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2017, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy od metrażu, ale na pewno warto pomyśleć o takiej posadzce dekoracyjnej. Ostatnio znalazłem ofertę: http://elitecretesystems.pl/pl/ i bardzo mi przypadły do gustu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2018, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o wylewki i to na większą skalę to przy budowie hali magazynowej współpracowaliśmy z zakładem www.posadzki-przemyslowe.net gdzie mają niezbędne technologie i doświadczenie do takich realizacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2018, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

czy warto użyc takiej https://farbyspecjalistyczne.pl/produkt/posadzkowa-farba-epo ksydowa-neopox-special/ farby epoksydowej? Jakie sa wasze opinie?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2018, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak współpracowałem z firmą www.posadzki-przemyslowe.net która zajmowała się wylewką pod naszą halę magazynową to uwinęli się ekspresowo, zgrana i profesjonalna ekipa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >