Pościel do domu

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

28 czerwca 2018, 23:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety coś w tym jest i to prawda ze te welniane pościele tak jakoś inaczej "pachną"

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2018, 02:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie dobrej jakości pościeli, która nie spierze Wam się po kilku praniach, to koniecznie sprawdzcie ofertę sklepu Selene. Kupuje tam pościele od ponad roku i jestem z nich bardzo zadowolona, bo po tym czasie są w zasadzie prawie jak nowe. Niedługo chce sobie kupić kolejna i chyba wybór padnie na tą https://sklep.selene.pl/posciel-hayka-sloma,3 ,9693,4639

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2018, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sobie ostatnio zamówiłam pościel z Room99. Bardzo dobra jakość, nie mechaci się w praniu, fajny nowoczesny styl i dobra cena. Warto tam zaglądnąć na ich stronę.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2018, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pościel z ikea. Jest z bawełny, a tego poszukuje zawsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2018, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swoją pościelkę tak jak i inne dodatki kupiłam w sklepie www.tendina.pl. Jak ktoś jeszcze nie zna tego sklepu to serdecznie polecam bo można tam kupić wszystko co jest potrzebne do domu z akcesoriów tekstylnych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2018, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Również mam taki swój ulubiony sklep jagodowykot.pl, gdzie kupuje pościel także dla dzieci. Jednak ja u nich mogę kupić nie tylko tekstylia ale w ogóle całą masę rzeczy do domu od mebli po oświetlenie, a skoro o nim mowa to polecam, bo jest całkiem sporo promocja nawet do 60%, a to juz dużo.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2018, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio kupiłam w Pepco i nie narzekam. Wcześniej kupowałam w Ikei i też była dobra.
_________________
meble do sypialni

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2018, 17:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze zwracam uwagę na to, żeby kupować tylko pościel dobrego gatunku, z najlepszych materiałów, żeby móc jak najlepiej odpoczywać w nocy. Szukam ich zwykle w dobrych sklepach internetowych (np. https://podpierzyna.com/pol_m_Do-sypialni_Pos ciel_Posciel-satynowa-325.html) gdzie ceny są niższe, a wzory bardziej różnorodne. Taka pościel z satyny czy bawełny dodatkowo jest znacznie korzystniejsza nawet dla naszej skóry czy włosów.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2018, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo przydatne porady! Dzięki wielkie, mam pewność, że przydadzą mi się one :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2018, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas najwięcej pościeli jest z Ikea. Tam jest ich duży wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >