Postępowanie naprawcze - legalizacja samowoli budowlanej

« Powrót do grupy: Ekspert prawa budowlanego

4 kwietnia 2014, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli na podstawie art. 51 ust. 1 pkt 2) w związku z art. 51 ust. 7 i art. 83 ust. 1 ustawy
z dnia 07 lipca 1994 r. Prawo budowlane PINB nałożył na mnie obowiązek sporządzenia i przedłożenia oceny technicznej wraz z inwentaryzacją, wykonanych robót budowlanych , które wykonałem bez zgłoszenia i pozwolenia na budowę . Nakaz wykonałem i takie dokumenty do nadzoru dostarczyłem . Dokumenty sporządzone przez uprawnioną osobę stwierdzają prawidłowość wykonania robót itd bez konieczności wykonywania jakiś innych robót zabezpieczających lub temu podobnych.
PINB na podstawie art. 51 ust. 3 pkt 1) w związku z art. 51 ust. 7 i art. 83 ust. 1 ustawy z dnia 07 lipca 1994 r. Prawo budowlane wydał kolejną decyzję , w której stwierdził wykonanie nałożonego na mnie obowiązku. W związku z tym mam pytanie: czy to już kończy dla mnie sprawę w nadzorze budowlanym i mogę uznać , że mam zalegalizowane roboty? Czy PINB wyda jeszcze w tej sprawie jakąś inną decyzję? Roboty robiłem w lokalu użytkowym i teraz chcę aby był to lokal mieszkalny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 maja 2014, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj nie ma żadnych ekspertów. Jedna osoba sztucznie utrzymuje istnienie tego portalu dokonując wpisów "eksperta" stwarzając pozory jaki to super portal.Żenada.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 322

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >