Poszukiwania baru sushi

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 sierpnia 2016, 18:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak w temacie - czy jesteście w stanie polecić mi jakiś dobry i sprawdzony bar sushi? ja się właśnie zastanawiam czy np. ten byłby wart uwagi http://www.samurai-sushi.pl/... Co o tym myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2016, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Sakana w Katowicach:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2016, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Narada, to restauracja japońska też w Katowicach.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2016, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Patrz na ceny. Najczęściej im droższy, tym lepszy.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2016, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej wybrać się do restauracji Okrasa http://restauracjaokrasa.pl/ Nie jest związana ze słynnym kucharzem ale jedzenie jest równie pyszne. Klimatyczne i ciepłe miejsce z dobrymi cenami

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2016, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

ale w sumie to ja nie wiem co ludziom w tym sushi smakuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2017, 07:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ewentualnie jeszcze - http://www.oto-sushi.pl
Dokładnie sprawdzaj miejsca, w które się wybierasz, bo akurat to danie można naprawdę bardzo łatwo zepsuć, a wtedy tylko się do niego zniechęcisz.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2017, 19:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Spójrz w Google Maps.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2018, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedyś lubiłam tego typu jedzenie, ale odkąd poznałam kuchnię Bubbles Bar w Warszawie, to nie mogę się bez niej obyć. Często w przerwie pracy wpadam do nich na smakowity lunch. Dziś na przykład podają schab z pieczarkami, ziemniakami, surówką i makaron anglio olio. Pyszne jedzenie za bardzo przyzwoitą cenę.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2018, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Znajomi polecili nam restaurację Bubbles w Warszawie, sami ją odwiedzili i są bardzo zadowoleni, w następny weekend się tam wybieramy. Stąd moje pytanie, czy odwiedziliście już restaurację Bubbles, możecie polecić dania, które przypadły Wam do gustu? Ktos korzystał z oferty Happy Hourd na babelkowe szaleństwo ?Macie jakieś sugestie co do menu, co warto zamówić?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1653 Grupa: Trudne tema... Ja mogę Wam polecić gabinet stomatologiczny Ochota na Uśmiech - oni oferują kompleksowe leczenie stomatologiczne jak również stomatologię estetyczną oraz chirur...
  • Treningi Fitness ? Liczba postów: 188 Grupa: Trudne tema... Jeśli marzysz o sportowej sylwetce i chcesz zrzucić kilogramy przed latem, koniecznie musisz ustalić swój deficyt kaloryczny. Załóżmy, że Twój organizm potrzebu...
  • problemy z cerą Liczba postów: 65 Grupa: Trudne tema... Z pewnością jednym z najważniejszych aspektów wyboru dobrego dermatologa są jego kwalifikacje i doświadczenie. W Polsce, aby zostać dermatologiem, potrzebna jes...
  • Pit 2020 Liczba postów: 9 Grupa: Trudne tema... Cześć, pomyślałam że podzielę się z Wami moimi odczuciami w temacie rozliczeń PIT. W końcu to bardzo aktualny temat i myślę, że wiele osób on zainteresuje. Otóż...
  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Jakie raty miesięczne posiadacie jeśli wzięliście taki kredyt?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 268

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >