Poszukiwany materac do sypialni?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

15 października 2017, 23:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio byłem u rodziców, mają poduszki i kołdrę pierzową to powiem wam, że masakra. Normalnie całą noc czułem swędzenie w nosie a rano miałem ciekły katar. Dodatkowo – jak leżałem na materacu to czułem właśnie delikatną wilgoć. Myślicie, że taki materac można uratować?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2017, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Gallwani napisał: Ostatnio byłem u rodziców, mają poduszki i kołdrę
pierzową to powiem wam, że masakra. Normalnie całą noc
czułem swędzenie w nosie a rano miałem ciekły katar.
Dodatkowo – jak leżałem na materacu to czułem właśnie
delikatną wilgoć. Myślicie, że taki materac można
uratować?


Warto porozmawiać z rodzicami, aby zmienili materac, poduszki i kołdrę. Wilgoć, która dostała się do materaca zazwyczaj jest nieusuwalna. Nie wiem, jaki to jest materac, ale prawdopodobnie jego wypełnienie nie zapewniało również odpowiedniej cyrkulacji powietrza i źle wpływało na drogi oddechowe. Zachęcam do wypróbowania materacy Dormeo® z serii Air® http://links.dormeo.pl/c/13319895 – Rodzice w prosty sposób przekonają się, jak można zwiększyć komfort snu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2020, 21:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Sypialnia to serce domu. Warto zadbać o to, aby była urządzona w sposób przytulny i wygodny. Jeśli szukasz komfortowego łóżka, wyróżniającego się nowoczesnym designem i wysoką jakością wykonania, koniecznie odwiedź nasz sklep Super-Sofa: https://www.super-sofa.pl/

Pozdrawiamy
Super-Sofa

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 363

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >