Potrzebuję dobrego stolarza w Warszawie

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

23 września 2020, 06:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzebuje firmy, która zrobi mi meble do kuchni i zadba o to, by było to pomieszczenie jak najbardziej funkcjonalne. Kuchnia nie jest duża więc zależy mi na tym, by przestrzeń w miarę możliwości wykorzystać tam maksymalnie, by było dużo miejsca do przechowywania i sporo miejsca na blat roboczy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2020, 06:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem ostatnio mieszkanie na Targówku do remontu, pasował mi metraż i ilość pokoi, cena była sensowna jak na te czasy więc się zdecydowałem, ale jakoś nie przemyślałem tematu jeśli chodzi o kuchnię. Jak weszliśmy z ekipą to się okazało, że jej sensowne przygotowanie nie będzie takie proste, bo układ jest nieco dziwny. Dlatego ostatecznie skorzystałem z oferty www.LUVIOmeble.pl i to oni robili mi meble pod wymiar do kuchni, na szczęście jakoś sensownie udało się to pomieszczenie wykończyć, ale wszystkim radzę dokładnie przemyśleć zakup i sprawdzić każde pomieszczenie już wcześniej myśląc jak ma wyglądać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 219

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >