Potrzebuje firmy, która zrobi mi meble do kuchni

« Powrót do grupy: Porady i opinie

23 września 2020, 06:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzebuje firmy, która zrobi mi meble do kuchni i zadba o to, by było to pomieszczenie jak najbardziej funkcjonalne. Kuchnia nie jest duża więc zależy mi na tym, by przestrzeń w miarę możliwości wykorzystać tam maksymalnie, by było dużo miejsca do przechowywania i sporo miejsca na blat roboczy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2020, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamawianie mebli na wymiar, to bardzo dobry pomysł.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2020, 06:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że przygotowanie atrakcyjnej kuchni, gdy jej wnętrze jest niewielkie będzie kłopotliwe. Sam długo głowiłem się jak to rozwiązać i jakie zastosować opcje u siebie, aż w końcu znajomy skierował mnie do www.LUVIOmeble.pl i to była dobra decyzja. Wykonali dla mnie meble pod wymiar i zaproponowali sporo ciekawych rozwiązań, dzięki którym obecnie kuchnia jest faktycznie komfortowa, funkcjonalna w trakcie jej codziennego użytkowania a więc udało się osiągnąć to co w przypadku kuchni jest sprawą kluczową.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2020, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystałem z usług JOPP Design z Krakowa i jestem zadowolony z efektu. Ładne, solidne meble za rozsądną cenę.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2020, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy robią meble, ale naprawdę sporo potrafią Stalcraft

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2020, 08:32

Zgadzam sie: good 0 bad

A skąd bierzecie pomysły na wystrój kuchni? Kolory, wygląd i w ogóle. Ja zazwyczaj trafiam na coś przez przypadek, tak jak na ta nowoczesną kuchnię: www.mirjan24.pl/content/316-nowoczesna-kuchni a.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2020, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam zerknąć na ofertę warszawskiego biura Decoroom.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2020, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że sprawdzi się Fraktal, ja mam zabudowę właśnie od nich, zaprojektowali ją dokładnie tak, jak chciałam. pod względem jakości też nie mam zastrzeżeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... Jeśli ma się odpowiednie preparaty do takiej przydomowej oczyszczalni - https://sklepinco.pl/marka/biofos/ to wszystko działa sprawnie i raczej nie ma większych...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...
  • Agencja marketingowa - jaką wybrać? Liczba postów: 31 Grupa: Porady i op... Skuteczne pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-lodz/ to jedna z kluczowych strategii marketingowych, która pozwala firmom na osiągnięcie wys...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 71 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 283

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >