Powiadomienia SMS

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

18 kwietnia 2016, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o powiadomieniach SMS? spodobałaby Wam się taka forma kontaktu z firmą, czy wolicie bardziej tradycyjne sposoby?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2016, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie zależy jakie usługi świadczy dana firma, jeżeli chodzi o sklepy internetowe, to wolę powiadomienia sms, niż wiadomość mejlowe czy kontakt telefoniczny. Tak się po prostu najszybciej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 czerwca 2016, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że to dobra alternatywa dla e-maili czy kontaktu telefonicznego, na pewno warto spróbować. Każdy z nas korzysta z telefonu i praktycznie się z nimi nie rozstajemy, także to chyba najszybszy sposób na dotarcie do klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2016, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy co ma się na myśli pod pojęciem "zawiadomienia". Nie każdemu też taka forma może odpowiadać.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2016, 22:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi o powiadomienia sms np. z informacją o statusie zamówienia czy terminem realizacji/wysyłki towaru. Marketing mobilny przybiera na sile, wiele firm korzysta z platform do wysyłki takich wiadomości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 grudnia 2016, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę polecić Serwersms.pl oni oferują system do wysyłki wiadomości sms,mms,vms. Platforma jest intuicyjna, bez problemu można ją zintegrować z systemem wewnętrznym firmy, dodatkowo każdy klient otrzymuje wsparcie indywidualnego doradcy. Wiadomości mogą posłużyć, jako forma komunikacji z klientem, to dobra opcja.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2016, 02:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Reklama w internecie jest najskuteczniejsza, ale oczywiście trzeba korzystać z różnych form promocji.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2016, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Chociaż jeśli coś jest tańsze, niekoniecznie znaczy, że gorsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2017, 23:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Z własnego doświadczenia wiem, że reklama w internecie jest najskuteczniejsza, ale jak piszecie nie można się ograniczać. Sądzę, że reklama powinna być dopasowana przede wszystkim do klienta. Smsy mogą być dobrym wsparciem, bo klienta na pewno odczyta wiadomość.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2017, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o tego typu powiadomienia (status zamówienia), to jestem na tak, ale każda inna do mnie nie przemawia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Darmowe ogłoszenia w internecie Liczba postów: 10 Grupa: Pasje forum... Zespół redakcyjny Szukamy.pl składa się z pasjonatów, których celem jest dostarczanie czytelnikom najbardziej wartościowych i rzetelnych treści. Redaktorzy i au...
  • Gdzie zamówić catering dietetyczny ? Liczba postów: 153 Grupa: Pasje forum... Rozważam wypróbowanie diety pudełkowej do 30 zł za dzień, oferowanej przez Paczka Smaku https://paczkasmaku.pl/ i jestem ciekawa, czy posiłki są zarówno smaczne...
  • Wasze pasje Liczba postów: 82 Grupa: Pasje forum... Lokalne media odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu opinii publicznej, dostarczając rzetelnych informacji i umożliwiając mieszkańcom wyrażanie swoich poglądów...
  • Jak znaleźć idealnego lekarza? Liczba postów: 441 Grupa: Pasje forum... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli potrzebujecie porady androloga, gastroenterologa, urologa lub reumatologa, to pole...
  • Kosmetyki dla mężczyzn? Liczba postów: 145 Grupa: Pasje forum... Kupując kosmetyki do demakijażu, łatwo popełnić błąd. Na https://nysainfo.pl/jakich-bledow-sie-wy strzegac-przy-zakupie-kosmetykow-do-dema kijazu/ dowiesz się, ja...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >