Pralka dla alergików

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 czerwca 2013, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałem, że są w pralkach dodatkowe programy, które wypłukują do 99,99 procent bakterii i detergentów z pranych ubrań, może ktoś to potwierdzić i wskazać pralki które maja tą funkcję?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 czerwca 2013, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Np. pralka Beko WMB 91242 LC z programem BabyProtect, który został stworzony do higienicznego prania ubranek niemowlęcych jak i odzieży dla osób mających alergie skórne. Jest to nic innego jak wydłużone pranie w wyższej temperaturze oraz dodatkowe i intensywne płukanie, dzięki czemu program eliminuje bakterie oraz zapewnia oczekujące rezultaty prania i całkowite wypłukanie substancji piorącej, której pozostałości są jedną z najczęstszych przyczyn alergii skórnych o czym informują producenci proszków.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2013, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

LG w swoich pralkach ma program antyalergiczny. Kupiliśmy pralkę po narodzinach dziecka, bo zależało nam na dobrym programie prania ubranek dziecięcych. Staram się nie używać dużo detergentu, ale dodatkowo mam płukanie antyalergiczne, więc pranie jest dobrze wypłukane.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2013, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Pralki z programem prania parowego dobrze wypłukują ponieważ para wnika głeboko w tkaninę i skutecznie ją czyści. Poza tym pralki LG posiadają program Baby Care, który niszczy nawet roztocza.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2013, 08:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt, pralki LG wyposażone są w przydatne funkcje. Moja pralka także ma pranie parowe z którego często korzystam, poza tym ma silnik Direct Drive z 10 letnią gwarancją, klasę energetyczną A+++ i 1400 obr/min

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2013, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z programem Antybakteria spotkałam się w pralkach Whirlpoola, rzeczywiście skutecznie i całkowicie usuwa wszystkie bakterie z prania.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2013, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam takie programy w pralce LG. Świetna opcja, więc jeśli znajdziecie takie programy w pralkach, które was interesują to polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2013, 06:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem jak u ciebie jest z tymi programami ale w mojej pralce LG jest specjalny program, który niszczy roztocza. Dla mnie to przydatna funkcja bo mam w domu dwóch alergików.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2013, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pralkę LG. Firma znalazła sposób na pozbycie się domowych alergii i wyprodukowała linię pralek LG Allergy Care, które uzyskały rekomendację Brytyjskiej Fundacji Przeciwdziałania Alergiom, spełniając jej rygorystyczne standardy. Moim zdaniem to jest skuteczny sposób w walce z alergią.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2013, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

pralki Whirlpool mają program antybakteryjny gdzie w temp. 80 stopni lub wyższej eliminowane jest 99,999% bakterii.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >