Prawidłowy wybór narożnika

« Powrót do artykułu: Prawidłowy wybór narożnika | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

4 lutego 2013, 13:34

Zgadzam sie: good -1 bad

Kanapa w pokoju dziennym to mebel, bez którego trudno wyobrazić sobie solidny wypoczynek. Co wybrać, gdy zastanawiasz się nad wyborem sofy, foteli czy narożnika? Jaki materiał obiciowy sprawdzi się najlepiej? Na początku warto rozważyć, jakie mamy oczekiwania do funkcji kanapy: czy ma ona służyć tylko do siedzenia, czy również do spania w razie niespodziewanej wizyty gości? Jeśli decydujemy się na kanapę rozkładaną, przed zakupem sprawdźmy, czy łatwo jest ją rozłożyć i ponownie złożyć. Pamiętajmy też, że kanapa taka nigdy nie będzie bardzo wygodnym miejscem do spania, a siedzisko może deformować się łatwiej niż w przypadku kanapy nierozkładalnej.
Dla klasycznego, połączonego z nowoczesnością wnętrza idealny będzie narożnik Martin. Mebel ten, to esencja elegancji w połączeniu z funkcjonalnością. Bardzo użytecznym dodatkiem jest poręczna półeczka umieszczona w boku mebla, która z łatwością pomieści książki i gazety. Kubistyczne, proste kształty mebla oparte na połączeniu prostokątów, są przełamane pionowymi przeszyciami przodu oraz pikowaniem siedziska. Dzięki temu Martin nabiera klubowego charakteru.
http://www.twojemeble.pl/naroznik_martin_martin_2f_recbk_brw _sofa,mebel30049.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2013, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm, ja jeszcze ze swojej strony dodam, że dobrym pomysłem byłoby wykorzystanie firm, które zajmują się robieniem mebli na zamówienie. Wtedy dostałbyś dokładnie taką kanapę jaką byś chciał. Sam miałem robione meble przez firmę Studio Prostych Form i nie wyobrażam sobie teraz, że mógłbym mieć jakieś meble z sieciówek.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2013, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie miałem robionego narożnika na wymiar i jestem zadowolony z tego co kupiłem. Kupiłem w stylu nowoczesnym, kremowo-brązowy kolor. Siedzisko zrobione jest z pianki wysoko-elastycznej, na której nie robią się jakieś wgłębienia i inne cuda. Narożnik jest rozkładany i ma miejsce na pościel wewnątrz.

http://www.meble.domowe.net/narozniki

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2013, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy dwupokojowym mieszkaniu kanapa z funkcją spania wydaje się jedynym rozsądnym rozwiązaniem dlatego ja też kupiłam narożnik rozkładany. Do tego ma poduchy, wygodnie siedzi się przed tv czy komputerem. Generalnie jestem zadowolona.

fot. http://www.meble.domowe.net/narozniki

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2013, 19:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście niedawno stałam przed takim wyborem narożnika, jeśli tak to jaki? I ostatecznie zdecydowałam się jednak na standardową sofę z fotelami i nie żałuję tego wyboru. Mam taki zastaw http://www.grandluxuryplaza.pl/LIKWIDACJA_ZESTAWOW_WYPOCZYNK OWYCH_Komplet_chesterfield_321_skora_PARADISE-386.html w kolorze ecru co idealnie pasuje do mojego jasno - słonecznego salonu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2016, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to taki narożnik do pokoju najlepiej się sprawdza. Pomieści całą rodzinę, można się na nim wygodnie wyspać a jak goście wpadną na noc to też się prześpią wygodnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2016, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli już to nie kanapa a narożnik tapicerowany z funkcją spania będzie praktyczniejszym rozwiązaniem i do tego prezentuje się o wiele ładniej,prawda Pytanie jaki budżet możemy przeznaczyć na jego zakup,to też ważna kwestia.

www.Vocco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2016, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja widziałam ostatnio na stronie jednego z producentów narożnik ENZO. Muszę powiedzieć, że to jeden z fajniejszych narożników jakie widziałam. Wygodny, funkcjonalny, z możliwością spania. Taki w kolorze białym lub czarnym pasowałby do moich wnętrz.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2016, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim należy dobrać rozmiar narożnika do wymiarów pokoju,salonu,jeżeli jest on duży to warto pomyśleć o większym narożniku z funkcją spania.

www.HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2016, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zainwestować w narożnik Parma https://www.mebel-partner.pl/naroznik-rozklad any-parma-detail . Bardzo ciekawie się prezentuje i jest niedrogi. Poza tym pasuje do każdego wnętrza. Jest rozkładany, więc będziemy przygotowani na przyjazd gości.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 359

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >