Prezent dla szefa - zegarek?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 listopada 2018, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy uważacie, że dla szefa na imieniny dobrym będzie prezentem zegarek? Myślimy złożyć się z całego działu i kupic coś wypasionego. Tylko do końca nie jesteśmy pewni, czy to jest dobry prezent.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2018, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że to dobry prezent. Wydaje mi się, że zegarek to jest właśnie taki klasyczny prezent, z którego kazdy się ucieszy. Ja sama chcę kupić mężowi w tym roku pod choinkę właśnie zegarek, a żeby był naprawdę wyjatkowy, to wymyśliłam, że najlepszy bedzie zegarek szwajcarski. Tyle tylko, że ja się kompletnie na tym nie znam :(. Na stronie https://www.otozegarki.pl/zegarki-rodzaj/szwa jcarskie jest bardzo duży wybór tych zegarków, ale na co zwrócić uwagę - co jest ważne (poza oczywiście wyglądem)? Może ktoś zna się na zegarkach i napisze mi czym się kierować by wybrać naprawdę dobry zegarek, w cenie tak max do 1000 złotych.

Ten post był edytowany przez Eliza11 dnia: 25 listopada 2018, 21:25
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2018, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Prezent fajny, ale mnie nie stać, żeby sobie samemu taki zegarek kupić, a co dopiero robić komuś taki prezent.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2018, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Idealnym prezentem dla szefa może też być coś oryginalnego i klasycznego, jak koszula https://vistula.pl/koszule-vst. Z pewnością szef ubiera się w eleganckie ubrania, więc będzie to jego element codziennego ubioru, oraz nada się także na bardziej podniosłą okazję ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2019, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zegarek to bardzo drogi prezent. Nie wiem, czy bym się decydowała.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2019, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest to bardzo drogi prezent - ale jeżeli szef jest dobry to warto :) Pamiętajcie też o ladnym zapakowaniu https://e-hurtownia-opakowan.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2019, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam , ze to średni pomysł.. każdy ma swój indywidualny gust i prezent może się nie spodobać. My się zrzuciliśmy jak szef miał urodziny i kupiliśmy mu kosz słodyczy i lot do tunelu aerodynamicznego w Wielkopolsce. Neutralny prezent

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2019, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Z męskich to moim zdaniem smartwatche bardziej pasują. Rozwiązanie zdecydowanie bardziej na topie. Garett Expert 11W jest moim zdaniem odpowiedni. Klasyka i mega elegancja. W sam raz dla szefa

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2019, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Smartwatche są moim zdaniem bardzo popularne teraz i warto rzeczywiście zastanowić się nad zakupem takiego dla szefa. Trzeba tylko wybrać jakiś odpowiedni model, z tym nie powinno być problemów

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2020, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak szef fajny, to i na zegarek można się zrzucić :P

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)
  • alkomat Liczba postów: 61 Grupa: Trudne tema... Polecam firmę https://sklep-alkomat.pl/, kupiłem ostatnio tam alkomat firmy FITalco i jestem zadowolony, cena do 300 zł za Galaxy Plus jeszcze jest do przełknię...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 283

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >