Prezenty walentynkowe

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

14 maja 2016, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie prezentuje się coś takiego jak mozaika ze zdjęć. Od razu widać, że to personalizowany prezent zrobiony z myślą o konkretnej osobie. Do tego wspomniana wyżej kolacja, kieliszek wina i będzie dobrze :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2017, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Walentynki tuż tuż, jakieś plany?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2017, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Z mężem pewnie obejrzymy jakiś film ale oprócz tego sprawiamy sobie drobne prezenty. Ja np. kupiłam facetowi gre na konsolę http://www.3kropki.pl/p/naruto-shippuden-ulti mate-ninja-storm-4-road-to-boruto-ps4.html i planujemy strzelić sobie nockę przy tej gierce :D Bardzo lubimy klimaty anime więc szykują się udane walentynki.

Ten post był edytowany przez Kuleczka991 dnia: 12 lutego 2017, 20:26
Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2017, 18:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja odkryłam właśnie sklep dla mężczyzn i widziałam tam fajne spinki do koszuli. Niedługo idziemy na wesele i pora uzupełnić garderobę. Myślę, że elegancka modna poszetka i spinki nadadzą całości klasy. Tym bardziej, że są naprawdę ładne.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2017, 00:31

Zgadzam sie: good 0 bad

A może jakis fajny suplement diety dla dziewczyny? Tu np. jest całkiem ciekawa colamina :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2017, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

No dobrze, a co sądzicie o tego typu bieliźnie: https://secretplace.pl/675-majtki - czy myślicie, że tego typu podarunek jest dobrym pomysłem?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2017, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze sprawdzają się głośniki przenośne w formie prezentu dla drugiej osoby, coś takiego mam na myśli https://www.morele.net/telefony/tablety/glosn iki-przenosne-677/ Bardzo przydatna rzecz, zdaje egzamin w wielu sytuacjach.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2017, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas zawsze wszystkie prezenty są praktyczne ;) Z każdej okazji ;) Na walentynki kupiłem żonie frezy do manicure, a na urodziny, które ma w listopadzie już zażyczyła sobie nową lampę do paznokci. Grunt że zawsze jesteśmy z prezentów zadowoleni :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2017, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja myślę, że świetnym pomysłem będą po prostu odpowiednio dobrane perfumy. W wyborze pomagają takie zestawienia jak http://amantis.pl/damskie-perfumy-owocowe-cha rakterystyka-najpopularniejsze-zapachy/. Myślę, że każda kobieta znajdzie wśród nich zapach, który będzie jej bardzo odpowiadał.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2017, 21:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio swojej dziewczynie wykupiłem zabieg na manicure lublin Ona czasem chodzi na robienie paznokci i dlatego stwierdzilem ze bedzie to dobry pomysl - nie mylilem sie. Jest bardzo zadowolona

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oprogramowanie systemowe Liczba postów: 16 Grupa: Pasje forum... oprogramowanieoprogramowanieoprogramowan ie
  • Emocje Tarasowe i Trwałość Deski Kompozytowej Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Cześć wszystkim! Czy widzieliście już testy starzenia deski kompozytowej ProDeck, które przeprowadził Paweł Orleański na Politechnice Krakowskiej? W przyspieszo...
  • Własny biznes-warto? Liczba postów: 299 Grupa: Pasje forum... audyt organizacyjny w firmie jest niezbędnym procesem dla każdej firmy, aby zapewnić jej sprawne funkcjonowanie i zidentyfikować obszary wymagające poprawy. O i...
  • Gadżety reklamowe dla firmy Liczba postów: 188 Grupa: Pasje forum... Interesują mnie smycze reklamowe i torby papierowe z nadrukiem. Zależy mi na szerokim wyborze produktów w korzystnej cenie. Jakiś czas temu znalazłam w Internec...
  • Wakacje 2020 Liczba postów: 29 Grupa: Pasje forum... Ekscytujące wrażenia turystyczne czekają na podróżnych korzystających z oferty Foxiepass. Dzięki temu innowacyjnemu systemowi rezerwacji online, podróżujący mog...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >