Problem z nierzetelnym administratorem/zarządem - Warszawa

« Powrót do grupy: Wspólnoty mieszkaniowe

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

14 listopada 2015, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

to jest dosyć częsta praktyka u nieuczciwej aministracji ;) maja kompletnie w dupie mieszkańców i wspólnote i robią co im się podoba i to LEGALNIE
trzeba zainteresować się tematem -
mieszkania z gwarancją bezpieczeństwa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2015, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety zdarzają się takie firmy i z naszego położenia jest ciężko coś zmienić, ale można. U mnie zarządcą jest firma GESTOR i jakbyście zmieniali to polecam tą firmę, uczciwe podejście do mieszkańców, myślę, że jakby ludzie mieli sami się tym wszystkim zarządzać to by wyszedł jeden wielki bałagan, a decyzje by były podejmowanie wiekami, Gestor robi dobrą robotę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2016, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

no umowa to podstawa, nigdy nie wierzcie zapewnieniom, zawsze należy dokładnie przeczytać umowę jaką oferuje nam zarządca nieruchomości

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2016, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nierzetelny to nie pozostaje nic innego, jak tylko go zmienić.
Zawisza Nieruchomości - to jest firma, która administruje moim osiedlem i mogę ją z czystym sumieniem polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2016, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, trzeba zmienić, bo nie ma sensu się męczyć... ;/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 czerwca 2016, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami - jeśli nie jesteście zadowoleni z pracy zarządcy, to warto wziąć pod uwagę jego zmianę. W końcu wygląd i funkcjonowanie osiedla to bardzo ważne kwestie. Cieszę się, że na osiedlu na którym ja mieszkam nie mamy takich problemów, nasz zarządca, z firmy Lemmon House, doskonale radzi sobie ze swoimi obowiązkami no i z komunikacją z mieszkańcami. Wszystko jest na bieżąco sprawdzane, a jeśli zdarzają się jakiekolwiek awarie, to błyskawicznie są one naprawiane. No i mamy też platformę wspólnotową do komunikacji, a w niej informacje o rozliczeniach lokali, księgowe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zabudowa balkonu Liczba postów: 134 Grupa: Wspólnoty m... Myślę, że do wykończenia balkonu przydadzą Ci się też poręcze balkonowe. Postaw na stal nierdzewną, dzięki czemu będą Ci one służyć przez długie lata. Moim zdan...
  • Zarządca - wspólnota mieszkaniowa Liczba postów: 43 Grupa: Wspólnoty m... Zarządcy nieruchomości to naprawdę fajna sprawa. Zajmują się papierologią i dbają o stan techniczny budynku. Pod adresem: http://www.per-modum.pl/ jest pełna of...
  • balkon Liczba postów: 11 Grupa: Wspólnoty m... Tutaj https://doba.pl/wroclaw/artykul/3-pomysl y-na-urzadzenie-przytulnego-balkonu-stwo rz-swoja-mala-oaze-w-miescie/46707/17/no a123 możecie poczytać różne porady...
  • Firma sprzątająca Liczba postów: 44 Grupa: Wspólnoty m... Osobiście skorzystałem z usług firmy sprzątającej https://triple-cleaning.pl i z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że poziom świadczonych usług sprzątania je...
  • Zarządzanie i Administracja Nieruchomościami Liczba postów: 67 Grupa: Wspólnoty m... Cześć! Zastanawiasz się nad taki mtematem jak sprawy spadkowe adwokat to osoba, która może pomóc. On zna prawo spadkowe jak nikt inny i może pomóc Ci w wielu tr...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >