Problem z wyborem materaca

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

29 sierpnia 2017, 12:18

Zgadzam sie: good 1 bad

Kochani. Mam mały problem z doborem materaca. Mój mąż jest dość postawnym mężczyzną, ja natomiast raczej jestem szczupłą osobą. W tracie sny (nie wiem materac się wyrobił) mąż po prostu sie zapada, a ja śpię niekofortowo. Choć uwielbiam się przytulać do męża to jednak po kilku godzinach snu wstaję z bólem karku. Jak sobie radzicie z takimi problemai?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2017, 12:13

Zgadzam sie: good 1 bad

Ha! Miałem to samo i trafiłem na kompetentną osobę w sklepie. Doradzili mi takie rozwiązanie, które pozwala na różne twardości materaca na dwóch połówkach. W ten sposób ja mam twardszy, a żona miększy i wszyscy szczęśliwi :) Szukaj mataraca z dwoma rdzeniami i dopytaj o to doradców w sklepie. Całę szczęście, że na coś takiego wpadli :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2017, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik jola85 napisał: Kochani. Mam mały problem z doborem materaca. Mój mąż
jest dość postawnym mężczyzną, ja natomiast raczej
jestem szczupłą osobą. W tracie sny (nie wiem materac
się wyrobił) mąż po prostu sie zapada, a ja śpię
niekofortowo. Choć uwielbiam się przytulać do męża to
jednak po kilku godzinach snu wstaję z bólem karku. Jak
sobie radzicie z takimi problemai?


Szanowna Pani,
Problemem jest materac, który prawdopodobnie ma wszystkie jednakowe sprężyny lub jest wyprodukowany z niskiej jakości materiałów, które uległy szybkiej degradacji. Należy również sprawdzić, czy stelaż łóżka nie jest uszkodzony. Rozwiązaniem może być zakup materaca, który posiada dwuczęściowy, odwracalny rdzeń. Dzięki temu można dopasować twardość materaca do osobistych preferencji. Takie możliwości daje materac Air Lux Plus marki Dormeo: http://www.dormeo.pl/air-lux-plus

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2017, 23:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziękuję za pomoc. Ale to nie będzie się zapadał materac na środku i ciało będzie równo podparte?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2017, 18:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik jola85 napisał: Dziękuję za pomoc. Ale to nie będzie się zapadał
materac na środku i ciało będzie równo podparte?


Materac Air Lux Plus posiada dwuczęściowy rdzeń, który jest bardzo komfortowy w użytkowaniu. Nawet przy znaczącej różnicy wagi osoby odczuwają taki sam, wysoki komfort i nie zaburzają snu partnera poprzez swoje ruchy. Materac wykorzystuje sprężyny Octaspring, które dopasowują się do kształtu ciała zapewniając jego równomierne podparcie. Efekty komfortowego snu, wolnego od ingerencji partnera i wpływu jego sylwetki na pozycję ciała, są odczuwalnego każdego dnia. Dobrze dobrany materac ma wydatny wpływ na codzienne samopoczucie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2017, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

No najlepiej jest przetestowac go na własnej skórze juz w sklepie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2017, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Kordiani33 napisał: No najlepiej jest przetestowac go na własnej skórze juz w
sklepie :)


Szanowny Panie, materace Dormeo® z serii Air można obejrzeć oraz wypróbować w jednym z naszych warszawskich sklepów, których listę znajdzie Pan na stronie http://links.dormeo.pl/c/13325029. Każdy z naszych klientów, który dokona zakupu drogą internetową ma również możliwość bezpłatnego testowania materaca przez pierwsze 100 dni. W tym czasie można się przekonać o jakości oferowanego produktu i ocenić różnicę między poprzednim, a nowym rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2017, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mieszkam w Wołominie, więc do Warszawy bez problemu mogę przyjechać, a właśnie też zastanawiam się nad zakupem materaca dla siebie i męża. Wyremontowaliśmy właśnie sypialnię. Pasowałby nam ten twardszy materac, ale oczywiście przetestujemy. Natomiast co dla syna 16 lat? Taki sam kupić?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2017, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Kimmka85 napisał: Ja mieszkam w Wołominie, więc do Warszawy bez problemu
mogę przyjechać, a właśnie też zastanawiam się nad
zakupem materaca dla siebie i męża. Wyremontowaliśmy
właśnie sypialnię. Pasowałby nam ten twardszy materac,
ale oczywiście przetestujemy. Natomiast co dla syna 16 lat?
Taki sam kupić?

Szanowna Pani. Zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych sklepów. Pomożemy dobrać odpowiedni materac. Dla syna proponowałbym materac Dormeo® iMemory S Plus http://links.dormeo.pl/c/13325032. Materac ten również wykorzystuje technologię Octaspring® http://links.dormeo.pl/c/14158267, jest hipoalergiczny, wykorzystane w nim zostały srebrne nici, które stanowią dodatkową ochronę antybakteryjną. Zwracam również uwagę na 4 różne strefy twardości i 2 różne rodzaje podparcia. To wszystko zagwarantuje synowi komfortowy sen.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2017, 05:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam przetestować, sprawdzić dany materac na żywo pod katem wygody i ewentualnie potem zamówić online, gdzie ceny będą o wiele niższe.


www.GDMmeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 477 Grupa: Najnowsze t... Rzeczywiście ten sklep ma bardzo szeroką ofertę. Myślę, że warto sprawdzić, jeśli ktoś szuka firan.
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 338

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >