Produkty do ogrodu - gdzie?

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

6 września 2016, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej :) Jeśli szukasz naprawdę dobrych i prawidłowo wykonanych produktów do ogrodu, to może zerknij tutaj: http://www.jumatsc.pl/kategoria/lezaki-i-sied ziska/. Myślę, że leżaki tego typu się przydadzą, a dodatkowo - wprowadzą trochę nowoczesności do ogrodu :) Mam nadzieję, ze pomogłem :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2016, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Później do pielęgnacji roślin w ogrodzie polecam wszystko co firmy Target, w dobrych cenach znalazłem tutaj: Sklep Ogrodniczy Sklep Dla Ogrodu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2016, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o wybór dobrych produktów do ogrodu w postaci narzędzi i nie tylko, to moim zdaniem warto poszukać ich w sklepach internetowych gdzie znajdziemy szeroki wybór oraz niższe ceny, od tego należy zacząć.

www.DomkizWyszkowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2016, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Do tej pory kupuję i serwisuję wszystkie narzędzia ogrodowe w sklepie Krysia - www.krysia.pl
Mam od nich kosiarkę Handy i nożyce do żywopłotu Faworyt.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2017, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

W pozbruku masz fajne produkty do ogrodu np. dużą ofertę donic, które ponieważ są betonowe to wytrzymają baaardzo długo i w dobrym stanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2017, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz jest dobry moment na zakup narzędzi ogrodowych z racji niższych cen i promocji jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, trzeba tylko poszukać w sklepach internetowych bo potem ceny pójdą w górę.


www.FabrykaTarasow.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2017, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że na koiec sezonu, jednak jak chcemy wykonać pokrycie podjazdu, ścieżki itd to najlepiej robić właśnie w sezonie. Ja niedługo zaczynam właśnie budowę altanki i ułożenie ścieżki z Kaminienia Ogrodowego.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2017, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak na początek moim zdaniem z reszta tak samo jeżeli chodzi o środki do zabezpieczeń kostek produkcji Pozbruk.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2017, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam sprawdzić również stronę https://www.leifheitsklep.pl/linomatic, gdzie znajdziesz naprawdę wysokiej jakości suszarki ogrodowe. Są stabilne i ładowne. Nie zajmują dużo miejsca, ponieważ są składane. Do tego każda z nich objęta jest gwarancją.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2017, 06:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o dobre produkty i akcesoria do pielęgnacji ogrodu, to polecam zacząć poszukiwania od sklepów internetowych gdzie znajdziemy największy wybór oraz zawsze możemy liczyć również na niższe ceny.

www.ZSWojtczak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 312 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...
  • Fotel ogrodowy: hit czy kit? Liczba postów: 51 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem taki fotel jak najbardziej przyda się w każdym ogrodzie - będzie gdzie usiąść i ewentualnie trochę odpocząć.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 288

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >