Profesjonalna firma sprzątająca - warto?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9

14 października 2022, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

My korzystamy z usług firmy https://perfektpolska.pl/. Firma działa na terenie Wrocławia, Warszawy i Poznania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2022, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystałam z usług osób prywatnych, które chciały dorobić

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2023, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Taka firma sie opłaca, o ile po prostu zainwestujemy w dobrej klasy sprzęt. Do usuwnia różnych zabrudzeń warto wykorzystać np. urządzenia parowe, myjnie parowe Fortador https://fortador.com/pl/strona-glowna/, widziałem je w akcji, uważam, że sprawnie sobie radzą. Do tego jest ich bogate wyposażenie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1653 Grupa: Trudne tema... Ja mogę Wam polecić gabinet stomatologiczny Ochota na Uśmiech - oni oferują kompleksowe leczenie stomatologiczne jak również stomatologię estetyczną oraz chirur...
  • Treningi Fitness ? Liczba postów: 188 Grupa: Trudne tema... Jeśli marzysz o sportowej sylwetce i chcesz zrzucić kilogramy przed latem, koniecznie musisz ustalić swój deficyt kaloryczny. Załóżmy, że Twój organizm potrzebu...
  • problemy z cerą Liczba postów: 65 Grupa: Trudne tema... Z pewnością jednym z najważniejszych aspektów wyboru dobrego dermatologa są jego kwalifikacje i doświadczenie. W Polsce, aby zostać dermatologiem, potrzebna jes...
  • Pit 2020 Liczba postów: 9 Grupa: Trudne tema... Cześć, pomyślałam że podzielę się z Wami moimi odczuciami w temacie rozliczeń PIT. W końcu to bardzo aktualny temat i myślę, że wiele osób on zainteresuje. Otóż...
  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Jakie raty miesięczne posiadacie jeśli wzięliście taki kredyt?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 275

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >