Profesjonalne Ozonowanie

« Powrót do grupy: Opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

24 lutego 2021, 19:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, że ozonowanie to skuteczna walka z wszelkimi takimi niechcianymi pleśniami, grzybami czy co tam jeszcze. Pewnie też wirusy w jakiś sposób niszczy, bo jak czytałem, to sam ozon działa na białka organizmów. Sacheba z tym SARSem to jakies większe badania były, bo to dość ciekawy teraz wątek. Nawet bym powiedział, że na czasie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2021, 21:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem każda firma powinna zainwestować w taki ozonator. Tak samo jak i w podajniki do środku do dezynfekcji rąk. No a takie środki w sklepie https://www.sellmed.pl/ można zamówić - do profesjonalnego użytku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2021, 20:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie warto inwestować w samo urządzenie, tylko w usługę. Dobry sprzęt kosztuje. Nie ma co patrzeć na urządzenia z allegro, bo to nawet nie stało koło urządzeń przemysłowych. Do tego dochodzi wiedza i umiejętności osób, które to robią. Specjalny etat pod ozonowanie? Bez sensu. Dzwonisz do Profesjonalnego Ozonowania, przyjadą i zrobią co trzeba. U nas biurowiec to jakieś 2000m2, dział handlowy to jakieś 300 m2 otwartej przestrzeni. Samodzielnie tego się nie da zrobić i tyle.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2021, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik sacheba napisał: Nie warto inwestować w samo urządzenie, tylko w usługę.
Dobry sprzęt kosztuje. Nie ma co patrzeć na urządzenia z
allegro, bo to nawet nie stało koło urządzeń
przemysłowych. Do tego dochodzi wiedza i umiejętności
osób, które to robią. Specjalny etat pod ozonowanie? Bez
sensu. Dzwonisz do Profesjonalnego Ozonowania, przyjadą i
zrobią co trzeba. U nas biurowiec to jakieś 2000m2, dział
handlowy to jakieś 300 m2 otwartej przestrzeni.
Samodzielnie tego się nie da zrobić i tyle.


Masz rację. Nie da się tego zrobić. Takiej powierzchni to pewnie nawet małe firmy też nie ruszą, bo ich sprzęt nie da rady doprowadzić do odpowiedniego stężenia ozonu w pomieszczeniu. A od tego zależy skuteczność takiej akcji. Zrobić tylko dla zrobienia nie ma sensu. To ma zadziałać. No i nie zapominajmy o najważniejszym - samo pomieszczenie musi być odpowiednio zabezpieczone. Ozon jakby nie patrzeć wpływa na różne materiały. Jeżeli to jest, jak piszesz, biuro, to sporo tam elektroniki. A ta jest chyba podatna na efekt starzenia jaki ozon wywołuje. Warto to mieć na uwadze i odpowiednio zabezpieczyć wszystko. A właściwie to firma robiąca taką usługę musi o to zadbać.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2021, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ozon to odmiana tlenu o trójatomowych cząsteczkach, która wykazuje właściwości dezynfekujące. Udowodniono, że w odpowiednim stężeniu ozon niszczy wirusy, grzyby, bakterie, pleśń, alergeny, roztocza, usuwa nawet nieprzyjemne zapachy. Ozonowaniu poddajemy całe pomieszczenia, które na czas zabiegu powinny być szczelnie zamknięte i wyłączone z użytku. Obecnie korzystam z dezynfekcji biur na Śląsku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2021, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiedzcie mi kochani, trzeba uciekać z domu podczas ozonowania na parę godzin? :) Bo mam różne info. Jedni mówią że tak, drudzy, że nie. Prócz odświeżenia wnętrza i zdrowotnych wpływów są jeszcze jakieś plusy tej procedury?

Polecam wszystkim moje nowe hobby - najdokładniejszy radar burzowy. Każdy znajdzie coś dla siebie! KOCHAM BURZE!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2021, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Haliniak napisał: Powiedzcie mi kochani, trzeba uciekać z domu podczas
ozonowania na parę godzin? :) Bo mam różne info. Jedni
mówią że tak, drudzy, że nie. Prócz odświeżenia
wnętrza i zdrowotnych wpływów są jeszcze jakieś plusy
tej procedury?


Zadzwoń na infolinie od Profesjonalnego Ozonowania. Wszystko wytłumaczą i powiedzą co i jak. A z grubsza biorąc to sam ozon jest szkodliwy dla człowieka, więc przebywanie w pomieszczeniu podczas ozonowania jest możliwe w odpowiednim stroju, w goglach i z odpowiednim filtrem. Bez tego można się zatruć. Dlatego odpowiednie firmy mają odpowiednie zabezpieczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2021, 19:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Infolinię mają doskonałą. Szybko odbierają i w zrozumiały, i przystępny sposób tłumaczą jak ozonowanie jest przeprowadzane, na co zwrócić uwagę i co trzeba wynieść z pomieszczeń. Terminy realizacji przystępne.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2021, 18:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Martyna12 napisał: Zdecydowanie wybierać firmę z doświadczeniem, która wie
jaką dawkę ozonu użyć i w jaki sposób je
przeprowadzić. Dopiero wówczas mamy gwarancję, że
wchodząc do takiego wnętrza możemy naprawdę czuć się
bezpiecznie bo zostały usunięte wszelkie wirusy, alergeny
itp.


Z tego co wiem, to mają też (Profesjonalne Ozonowanie) odpowiednie metody na wszelkie robaczki, które w domu bywają. Nie wiem czy to metoda ozonowania czy inna. Chyba coś innego, jakieś zamgławianie. Na pewno działa na pluskwy, bo znajomi mieli. Paskudztwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2021, 21:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Kompleksowo i co najważniejsze bardzo dobrze ozonowaniem pomieszczeń zajmują się w firmie https://www.atekdezynfekcja.pl/. Polecam z nimi współpracę. Ja korzystałem, gdy przejąłem mieszkanie po moich rodzicach, którzy palili i mieli dwa psy, więc to masa zapachów. Dzięki ozonowaniu udało się wszystko ogarnąć

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Mieszkanie w Warszawie Liczba postów: 16 Grupa: Opinie Zainteresowany konkretną ofertą mieszkań na Osiedlu Aleksandria? W zakładce "Oferta" znajdziesz dostępne mieszkania wraz z ich metrażem i ceną. Zajrzyj na https...
  • Rozwój turystyki Liczba postów: 43 Grupa: Opinie Zastanawiam się nad odwiedzeniem Katowic :) Co sądzicie o tym hostelu - https://www.goodtimes.house/? Katowice oferują wiele cennych pod względem przyrodniczym....
  • Jakie miejscowości turystyczne polecacie? Liczba postów: 48 Grupa: Opinie Czołem! Wszystkim tym, jacy chcieliby być na bieżąco z aktualną pogodą rekomenduję witrynę https://radary24.pl/, na jakiej dowiecie się między innymi gdzie jest...
  • biuro geodezyjne Liczba postów: 41 Grupa: Opinie Niestety nie znam tej firmy. Ja korzystałem w ubiegłym roku z usług firmy geodezyjnej www.mgeo.com.pl . Mają wieloletnie doświadczenie oraz wiele pozytywnych op...
  • Przeprowadzka Liczba postów: 196 Grupa: Opinie Polecam www.przeprowadzkiwroclaw.pl Najlepsza firma przeprowadzkowa z jaką do tej pory pracowałam. Profesjonalni, znają się na rzeczy, wiedzą jak pracować z k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >