Profesjonalne Ozonowanie

« Powrót do grupy: Opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

22 listopada 2020, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ozonowanie jest teraz bardzo popularne i wiele firm powstało teraz tylko po to, by świadczyć tą usługę. Są też firmy, które działają od lat, mają wiedzę i umiejętności. Znam właśnie taką jak Profesjonalne Ozonowanie. Jak uważacie lepiej brać taka firmę z doświadczeniem, wieloletnim, czy którąś z tych nowych. Czy to ma znaczenie? Ja jakąś tam własna opinię mam ale jestem ciekaw waszej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2020, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Profesjonalne Ozonowanie :) Widziałem ich w Uwadze w TVN :) A co do pytań to jak najbardziej warto brać firmy sprawdzone, działające dłużej na rynku niż trwa pandemia. Niestety teraz każdy chce odkażać i brać z tego kasę ale to nie przekłada się na umiejętności. To zdobywa sie raczej z czasem i kolejnymi zleceniami. A wspomniane Profesjonalne Ozonowanie to chyba od powierzchni biurowych w Warszawie kilka lat temu zaczynali. Tak coś mi po głowie chodzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2020, 20:36

Zgadzam sie: good 1 bad

Zdecydowanie firmy z doświadczeniem wybierać i do tego najlepiej by posiadały OC.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2020, 16:29

Zgadzam sie: good 1 bad

Użytkownik Marchewa napisał: Zdecydowanie firmy z doświadczeniem wybierać i do tego
najlepiej by posiadały OC.


Fakt. Raczej bardzo pomijany aspekt a warto mieć go na uwadze. Jednak ozon wpływa na pewne komponenty i może coś, co nie zostanie zabezpieczone, zostanie uszkodzone. Dlatego warto wybrać firmę z doświadczeniem i ubezpieczeniem :) Profesjonalne Ozonowanie nawet w tym roku podnosiło chyba kwotę ubezpieczenia na takie ewentualności.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2020, 18:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik sacheba napisał: Użytkownik Marchewa napisał:
Zdecydowanie firmy z
doświadczeniem wybierać i do tego

najlepiej by posiadały OC.




Fakt. Raczej bardzo pomijany aspekt a warto mieć go na
uwadze. Jednak ozon wpływa na pewne komponenty i może
coś, co nie zostanie zabezpieczone, zostanie uszkodzone.
Dlatego warto wybrać firmę z doświadczeniem i
ubezpieczeniem :) Profesjonalne Ozonowanie nawet w tym roku
podnosiło chyba kwotę ubezpieczenia na takie
ewentualności.


No kwotę mają wysoką ale to pewnie przez to, że działają też w przemyśle i w biurach. A tam jednak odpowiednie zabezpieczenia i ubezpieczenia są na porządku dziennym. W końcu biznes wymaga. Ale to też się przekłada na jakość dla tych, co z nimi ozonują domy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2020, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ozonowanie ma szereg zalet, jednak ważne jest to, aby skorzystać z usług sprawdzonej i doświadczonej firmy. Ja dość długo szukałem profesjonalistów i fachowców w tym temacie, ale trafiłem na ofertę https://www.biomanagement.pl/ i uważam, że warto się nią zainteresować.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2020, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=zaremba.radek]
No kwotę mają wysoką ale to pewnie przez to, że
działają też w przemyśle i w biurach. A tam jednak
odpowiednie zabezpieczenia i ubezpieczenia są na porządku
dziennym. W końcu biznes wymaga. Ale to też się
przekłada na jakość dla tych, co z nimi ozonują domy.

Tak. Działanie w przemyśle wymaga jednak trochę innego podejścia i dużo większego zaplecza technicznego. Dlatego uważam, że Profesjonalne Ozonowanie w domu spokojnie zrobi dobrą robotę. Umiejętności i doświadczenie z robienia dużych powierzchni, biur czy czegokolwiek większego, są nie do przecenienia. Mało jest firm mających odpowiednie doświadczenie poparte latami praktyki w biznesie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2020, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie wybierać firmę z doświadczeniem, która wie jaką dawkę ozonu użyć i w jaki sposób je przeprowadzić. Dopiero wówczas mamy gwarancję, że wchodząc do takiego wnętrza możemy naprawdę czuć się bezpiecznie bo zostały usunięte wszelkie wirusy, alergeny itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2021, 19:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak piszesz. Ozonowanie działa całkiem skutecznie. Można używać właściwie wszędzie i radzi sobie z każdym typem "zagrożenia" Były badania na inną odmianę SARS i ozonowanie było skuteczne, więc pewnie w jakiś sposób tez działa na covid. Aktualnych badań jeszcze chyba nie było. Najważniejsze, że to działa lepiej niż dezynfekcja w formie używania chemii. I jako że to gaz, to wnika głębiej i właściwie wszędzie. Oczywiście z samym ozonem ostrożnie, bo działa tez na człowieka, więc tylko fachowcy, nigdy sami. Jak już pisałem wcześniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2021, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja całkiem niedawno zamawiałem taką usługę jak ozonowanie i mój znajomy polecił te firmę https://deratyzacja-belchatow.pl/oferta/dezyn fekcja/. Od czasu do czasu takie ozonowanie trzeba przeprowadzić w tym czasie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Mieszkanie w Warszawie Liczba postów: 16 Grupa: Opinie Zainteresowany konkretną ofertą mieszkań na Osiedlu Aleksandria? W zakładce "Oferta" znajdziesz dostępne mieszkania wraz z ich metrażem i ceną. Zajrzyj na https...
  • Rozwój turystyki Liczba postów: 43 Grupa: Opinie Zastanawiam się nad odwiedzeniem Katowic :) Co sądzicie o tym hostelu - https://www.goodtimes.house/? Katowice oferują wiele cennych pod względem przyrodniczym....
  • Jakie miejscowości turystyczne polecacie? Liczba postów: 48 Grupa: Opinie Czołem! Wszystkim tym, jacy chcieliby być na bieżąco z aktualną pogodą rekomenduję witrynę https://radary24.pl/, na jakiej dowiecie się między innymi gdzie jest...
  • biuro geodezyjne Liczba postów: 41 Grupa: Opinie Niestety nie znam tej firmy. Ja korzystałem w ubiegłym roku z usług firmy geodezyjnej www.mgeo.com.pl . Mają wieloletnie doświadczenie oraz wiele pozytywnych op...
  • Przeprowadzka Liczba postów: 196 Grupa: Opinie Polecam www.przeprowadzkiwroclaw.pl Najlepsza firma przeprowadzkowa z jaką do tej pory pracowałam. Profesjonalni, znają się na rzeczy, wiedzą jak pracować z k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >